CNN: Ukrajina potrebuje viac ľudí do krvavej vojny. A potrebuje ich hneď
Proruskí kolaboranti tu vypisujú názory svojich súdruhov Blahu, Danka a Ficka, aby sa všetko skončilo akýmsi "dohovorom o mieri" medzi Ukrajinou a Ruskom. Znie to pekne, ale... je tam to ale. V takomto paškvile zmluvy sa ráta, že Ukrajina už nazad svoje územie nedostane. A najhoršie na tom je, že fašistické agresívne Rusko sa po pár rokoch otrepe a začne novú vojnu. Takže... sú dve možnosti. Ukrajina okamžite po ukončení vojny dohodou musí vstúpiť do NATO a EU a tým zamedzí kremeľským fašistom ďalšiu agresiu. A ďalšia možnosť je podobná ako u Srbov, t.j. spoločný útok NATO na okupačné vojská s cieľom vytlačiť ich mimo hranice...potom nasleduje prvá možnosť. Ale, toto je naozaj nereálne, pretože fašistické Rusko nie je ako demokratické Srbsko a to tzv "vytlačenie" by bralo ako útok na svoju krajinu. ....no..práve som sa prebudil a prestal snívať, a to je asi tak všetko. Pekný deň.