Ale veď ja som. To som ti ešte nevravel. "Já jsem prosím pěkně úřední blb", to podľa mňa napísal Hašek Švejka.
Ale veď ja som. To som ti ešte nevravel. "Já jsem prosím pěkně úřední blb", to podľa mňa napísal Hašek Švejka.
Náhodou...priznám sa že ma mladý Kali príjemne prekvapil. Vyjadroval sa zrozumiteľne, jasne a bez nejakého "zakoktávania". To skutočne trápny bol ten arogantný Čech. ...a to som ich (naozaj) nevolil...
Ten bloger by sa mal odteraz vyhýbať oknám, aby z nich "náhodou nevyskočil". A ešte, prečo na pozadie pustil americkú hudbu Jamesa Hornera "Remember"? Ďalší dôvod na to, aby "skočil z okna".
A ty máš z toho veľkú radosť, Rusáčik Janko, že áno?
Báťa Jano, skús prezidentovi ruskej federácie Putinovi napísať sem:
alebo môžeš priamo zavolať na jeho informačnú kanceláriu
+7 495 910 07 66
a kópiu textu môžeš poslať sem :
Mám pocit, že ten Pavel hovorí každý týždeň niečo iné. A keby len iné, ale doslova protichodné.
Schiffrinová je Amerika? Odkedy? Z najlepšej 30ky je 90% Európaniek. ...že vraj Amerika...ma pos**er
A preto u nás stavia dve mega fabriky.
Odstránenie bradavíc (na tvári) je cca týždňová - dvojtýždňová (bezbolestná a jednoduchá) záležitosť. Takže...akosi nerozumiem...
Jojka si "veľmi dovolila", keďže v seriáli boli naznačené skutočnosti namierené proti súčasnej vládnej garnitúre.
Dajte už konečne pokoj s tými dôchodcami a s tým neskutočným rozdávaním ďalších a ďalších žobračeniek. Odkiaľ(!!!) na to chcú zobrať?
Brat mŕtvy, on mŕtvy a rodičia sú v nemocnici. Tak kto je ten tretí mŕtvy? ...ako píšu...mužov oživovali a u troch konštatovali exitus.
Až tak to zasa neodsudzujem...ale...e-auto chápem ešte u vlastného domu, chápem a súhlasím, že je výborné pre cestu z domu do práce, jazda po meste, na nákup, atď. Ale čo tie "králikarne", to mi ako vysvetlíš a presvedčíš ma? Neverím, že sa im to do 2035 podarí logisticky a technicky vyriešiť. Čo cesty na väčšiu vzdialenosť? Už vôbec si nedokážem predstaviť našu (slovenskú) rodinu ako "nebalená" vyráža napr do Chorvátska. Neexistuje!! Stačí napr z Humenného do Bratislavy a už bude mať vodič značný problém. A nakoniec...mali nechať na rozhodnutí ľudí, aké auto si vyberú. Prosím, mohli e auta zvýhodniť, ale takto natvrdo?
Tam veľký rozdiel nebude, ale medzi tebou a ním bude asi značný.
Zážitok z Británie, ako spolujazdec... jedno studené ráno, naozaj studené...kúrenie nezapíname, stúpa spotreba a nedošli by sme ...jeden naozaj horúci deň...klímu nezapíname, stúpa spotreba a nedošli by sme... výlet do Londýna...vyše dve hodiny nerobíme nič iné, iba hľadáme podľa apky voľné parkovisko s nabíjačkou. Po príchode na jedno tzv "voľné" miesto sme dorazili do akéhosi dvora, kde boli robotníci a miešačka na betón. Cesta nazad domov? Neustály strach, že nedôjdeme. Jednoducho, skvelé zážitky. A....a to žije majiteľ e-auta v dome s fotovoltaikou a vlastným nabíjaním. Už teraz vidím, ako si naši nešťastníci v králikarniach hromadne nabíjajú svojich tátošov.
Ty hňupe!!
Ale veď nikto netvrdí, že to mal odmietnuť osobne Slafkovský, bol by hlúpy. Mali ho odmietnuť manažéri klubu a nie ho draftovať z prvej pozície. A potom čo teraz predvádza už mal byť dávno (minimálne) na farme, alebo nazad v Európe.
Hmm.. a ten kvapalný dusík či hélium na činnosť supravodivých elektromagnetov vyrobíš zadarmo s nulovou energetickou stratou. Ty "dúhový odborník".
Mojmir má pravdu a mudrlant si skôr ty. Slafkovský mal (má) smolu, že nezačal napr niekde vo Švédsku, či Fínsku, zvykol si na dospelácky hokej vyššej úrovne ako v našej lige a až potom a aj to iba na základe výsledkov sa dostal do NHL. A nie že ho hneď precenili draftom, hodili do vody medzi skúsené harcovníky, ktorí ho chceli doslova zlikvidovať a ešte naviac do veľmi slabého mužstva. Nie je možné, ako naznačuje aj Mojmir, že útočník v NHL niekoľko zápasov po sebe ani nevystrelí(!!!) na bránku. A doslova rozplývať sa nad jeho prihrávkami? To je trápne. A nezrovnávaj s ním láskavo Petra Šťastného, ktorý v prvej(!!) sezóne strelil 46(!!!) gólov a 93 prihrávok. Slafkovský mu nesiaha ani po členky, hoci sa naši novinári aj roztrhnú.
Odporúčame