Takže celý tento článok vznikol na základe nepodložených drístov akéhosi českého "servera". Zaujímavé na tom je aj to "akože zdôvodnenie" údajného Pavlovho odmietnutia, pretože mu (vraj) prekážalo, že Fico neurobil jediný ústretový krok voči Českej republike.... Aký krok? Aký jediný ústretový? Nerozumiem? To mal napr osobne doniesť občerstvenie českým policajtom brániacim už niekoľko mesiacov voľnému priechodu našich občanov do Česka?


