Po USA varuje Izrael aj Haag: Brániť pomoci Gaze môže byť vojnovým zločinom
Kelti majú nejaký štát oficiálne uznaný OSN a väčšinou svetových národov? V roku 1947 Valné zhromaždenie OSN potom, čo Briti opustili tzv Mandátne územie Palestíny, rozhodlo o "ponuke" na vznik dvoch(!!!!) nezávislých štátov, Palestíny a Izraela. Ale iba Izrael s tým súhlasil a v máji 1948 aj svoj štát založil. Palestínci ponuku odmietli(!!!) a naopak, prakticky okamžite spolu s ďalšími Arabákmi nový štát Izrael napadli...ale...dostali poriadne po hube tak, ako mnoho razy potom. Tak nech sa nečudujú. Mladí Palestínci zásadne nerobia nič. Nič!! Iba hádžu kamene, alebo pália US a izraelské vlajky. A starí, ktorí "náhodou" napr začnú podnikať a chcú niečo robiť, tak sú vo svojom okolí považovaní za zradcov a vagabundov. Doslova ako naši Romovia, ibaže 1000x agresívnejší. Palestínci už "lezú na nervy" aj okolitým arabským štátom, pretože bandy lenivých Palestíncov sa iba rozťahujú v ich lágroch.