Zapad islo rozhodit z koze ked sa uvazovalo poutit armadu na potlacenie kyjevskeho majdanu. Preco? Dnes ked fasisti nasadzuju armadu s tankami, obrnenymi vozidlami, vrtulnikmi, tryskacmi proti babkam a zenickam vid video zabery. Ked sa vytvaraju vychodne majdany neuznavajuce fasisticku vladu, ktore nechcu sa odtrhnut od Ukrajiny ale mat spoluucast na sprave Ukrajiny, na prava ruskej 10 milonovej mensiny tak zapad odusu schvaluje fasisticku chuntu na boj proti vlastnemu ludu namiesto toho aby vykopol fasistov a siel jednat na vychod. Preco Biden a riaditel CIA nesli do doneckej oblasti?
Naskor ide o to udrzat chaos na Ukrajine, ekonomicky devastovat EU a Rusko. USA uz dlhsie klalo v ociach ekonomicka spolupraca EU a Ruska a dianie na Ukdrajine su v sulade s tym ako jednou ranou zabit dve muchy naraz.
Po 11.septembri po utoku na dvojicky a pentagon bola vyhlasena doktrina boja proti teroristom alias al-kajde.
Dnes USA podporuju prave takychto, vid arabska jar, fasisti na Ukrajine atd.

