„Pravý sektor“, což je v podstatě zastřešující organizace se deklarující ako skupiny ovladajuce majdan v Kyjeve. USA a na Západě se svou mediální mašinérií udělala jen málo, aby tu fašistickou uzurpaci odsoudila. Naopak její zástupci se sešli s reprezentanty Pravého sektoru a prohlásili, že nepředstavují „žádnou hrozbu“. Jinými slovy USA a jejich spojenci poskytli svůj tichý souhlas s pokračováním a šířením násilí ve jménu jejich konečného cíle: změny režimu. Pritom ide skupiny strany „Svoboda“, „Ukrajinští vlastenci“ benderovci.
Počátkem prosince bylo možno na Majdanu spatřit členy amerického vládnoucího establišmentu, jako je John McCain a Victoria Nuland, USA investovali do majdanu okolo 5 miliard dolarov. Ide velmoc.boj USA proti Rusku!
Ak ti nasi "majdanisti" neodsudia zabijakov z majdanu v Kyjeve su prinajmensom farizeji a ako oni fasisti. Mozno Kotreba je neviniatko oproti predstavitelom majdanu a co povedal o vlajke EU plati aj o tych nasich organizatoroch na fotografiach.

