Odpoveda akademik profesor Sukula:"Nie štát je zlý hospodár, ale tí, čo konkrétne realizujú funkcie štátu, čiže politici. Najnovšou ukážkou boli zlaté padáky v slovenskom rezorte ministerstva dopravy. " Ole, aj to vsetko co je v uvodzovkach v horeuvedenom mojom prispevku su slova pana Sikulu, Predpokladam, ze pan Sikula neklame. Pokial sa jedna o tie zisky a dividendy z privatizovaneho statneho kapitalu Slovenka je odhad a priznam sa, ze neviem ako Ceska narodna banka prisla k sume 8 miliard eur, ktore odchadzaju z Ciech z privatizovaneho statneho kapitalu Ciech do zahranicia. Slovensko je cca polovica Ciech preto ten odhad. Na margo VW nevadi mi ze vyplaca svojich akcionarov, vadi mi na tych akcionaroch to, ze tie auta sa rovnako vyrabaju v Nemecko ako na Slovensku avsak mzda na Slovensku je cca jedna tretina mzdy v Nemecku. A to sme este radi, ze sa mozeme zamestnat a bat sa aby neodisli. Tak sme dopadli - no a vo tom to je!


