Viac ako 80% ludi zaraba priemerne a podpriemerne plus tiez dochodci, nemozno ich povazovat za bohatych a tak citujem "..upadnu do marazmu chudovy skôr či neskôr rezignujú a stane sa z nich to čomu sa hovorí lumpenproletariát. Je to dôsledok chudoby a z nej plynúceho sociálneho a morálneho úpadku".
Pane, c-eza-r oni tam neupadnu, tam ich dotlaci existujuci ekonomicky system. Pane, neodpovedali ste co ste mysleli pod vrstvami. Dufam, ze nie sme v Indii! Vas clanok je tlachanie do vetra, bez moznych rieseni, a navyse nemoralny, citujem:"Uvítam v reakciách aj iné nápady ktoré by viedli k zníženiu počtu obyvateľov patriacich do spoločensky nežiadúcich vrstiev a hlavne nápady ako zabezpečiť ich resocializáciu do spoločnosti". Vas clanok z tohto pohladu mozno oznacit za socialny a moralny upadok cloveka, alebo miernejsie cloeka, ktory nepozna realitu.


