Neboli v Syrii voby? Ludia v Syrii nechcu scenar Libye. Civilisti v Syrii zabili cez 3000 vojakov a policajtov. Svetovi lidri varuju pred obcianskou vojnou a sami ju rozduchavaju. Svetovym lidrom nejde o syrsky lud a jeho ochranu ide o ochranu "mistra dolara" oslabenie Iranu a posilnenie vplyvu Izraela na diane na blizkom vychode. Sila svetovych lidrov je obrovska a ak ustupi Rusko a Cina tak sa z Syrie, Iranu stane to co s Irakom, Libyou, kde hynu tisice ludi aj po tzv. vitaztve a oslobodeni ludu tycho krajin.


