Kazdy stat prosi o pozicky ked hospodari s rozpoctovym deficitom. A ta bublina rastie a rastie az praskne a je z toho kriza. Ked pan Orban brnka MMF na city(rad by sa s toho marazmu deficitu chcel dostat) musi prosit viac ako ti co su ticho. Je zaujimave aj to co pan Orban povedal, ze Egytu a dalsim statom poziciava MMF bez podmienok. Neviem ci pan Orban pyta pozicku od EU, ktora chce sankcionovat a dovody uvazadza uplne ine ako su skutocne( napr.zrusenie druheho priliera, zdanovanie bank, podpora vlatnej ekonomiky najma polnohospodarstva). Aj takto sa vymyvaju mozgy a odvadza pozornost."Veru zavidime Madarom." citujem Bilderberg. Predpokladam(podla Tvojich diskusnych prispevkov), ze si to myslel ironicky. Nezavidme, tak ako v Madarsku tak aj na Slovensku, mame co robit s napravou charity EU a koristenia svetoveho kapitalu.

