Stimuly treba smerovat do polnohospodarstva, pozri Orbana, lebo tam je mozne zamestnat tisice ludi, ktori pracuju v bliskosti bydliska. Ide o odvetvie doranane doterajsimi alias reformami. Nasi polhohospodari maju sancu ak ta dotacia bude len spolovice dotacii francuzkym farmarom. Lacna pracovna sila, scelene lany, vysporiadane vlastnictvo, vzdelany management to su tromfy, ktore mozu konkurovat hocktorej krajine EU. Len nasi lokajski politici by nemali byt pose....a na Slovensku vyrabat kvalitne potraviny. K tomu treba tiez pomahat stimulaciou a pomocou domacim hypermarketom.
Je bohuzial skoda, ze domaci podnikatelia mohli byt odvetvia v energetike, bankovinctve, poistovnictve atd.(SPP, SE, VUB atd z profitu tohoto kapitalu pomahat domacim podnikatelom.


