Neskoro! Uz ti, tomix, moze byt jedno. ´Tato krajina je vykradnuta! .Za kradeze nikoho nezavru. Kradlo sa kradne zakonne, podla zakonov schvalenych kradosmi! Miliardy spolocneho majetku boli zakonne prevedene sikovnym jednotlivcom a chranene ustavou ako vlastnictvo.Sudy, prokuratura, notari, exekutori, policia su nastroje chraniace tych co kradnu vo velkom, a nastrojom na na vystahovanie z bytu, ak nezaplatis hypoteku, pozicku pri zakladani rodiny a vychove deti ak napr. stratis zamestnanie, ochories atd..
Aj mne je jedno aki politici vzisli z volieb. Lavi, ci pravi v sucasnom systeme, volebnom systeme mozu porodit len dalsie Gorily a gorilcata, paratizujuce na spolocnosti. Chce to zmenu, a to celosvetovu a poriadnu!

