Na Slovensku mame cez 2000 milionarov, resp. miliardarov z toho viac ako polovica su byvali komunisti alebo ich potomkovia. To asi preto, ze ti byvali komunisti sa nevyparili ale "vpratali" sa do stran, lavych ci pravych, stran, ktore je treba pomenovat ako s.r.o na kradnutie. A cez poprevracane kabaty usilovne nadavaju na minuly rezim - niet nad komojaniciarov, komokapitalistov! Mam obavy, ze to bude partajska prax bude pokracovat. Prial by som si opak doterajsej praxe vladnutia. Vlada, ministri su zamestnanci statu, a ako sluzobnici statu by mali byt zarukou bohatstva statu v symbioze bohatstva sukromneho vlastnictva. Suhlas, kadaj, byvali komunisti su zarukou blahobytu - pre seba!


