Opozicia nech kontroluje a Smer by jej mal k tomu urobit co najlepsie podmienky. Smer dostal dost mandatov na vladnutie a prajem mu aby sa mu darilo. Demokracia je aj o tom, ze ak sa nam to vladnutie nebude pacit dostane to pocitit v dalsich volbach. Mam obavy s terajsej opozicie , ze ako v minulosti bude vynasat a ohovarat Slovensko v zahranici. Vysledky volieb odzrkadluju zaujmy roznych" vrstiev" obyvatelstva. Spolocnost sa dohodla, cez volebny system, ze demokraticke je vladnutie vacsiny. Podla diskuznych prispevkov vraj zvitazila "luza, spodina spolocnosti, bolsevici atd." s cielom hanebne oznacit vitaza volieb. Ziada si to viac slusnosti a ne.... si do vlastneho hniezda. To by malo platit pre opoziciu, diskuterov, a spolocnost celkom.

