Aj ked sa nam podari dokoncit dialnicu z Bratislavy do Kosic sa nam moze stat, pri takom mnozstve kaminonov, ze sa vytvori retaz kaminonov od Bratislavy do Kosic. Z mojho laickeho pohladu na zeleznicnu a cestnu dopravu je, ze sa devastuje priroda exhalatmi z cestnej dopravy, zvysuje sa mnozstvo dopravnych nehod. Mozno by pri argumentacii za podporu zeleznicnej dopravy mali viac hovorit ochrancovia prirody, regionalni ekonomovia(ti v bratislavski to maju daleko). Neviem ci sa zmenilo nieco na tom, ze tam kde prisla zeleznica zacal sa rozvoj regionu.
Otazne je aj kto profituje zo sucasnej preferencie cestnej dopravy a na ci ukor.


