Pre aku demokraciu? Nadnarodny kapital(ten co vlastni aj nase sukromne ZP) ten, ktory kvoli zisku ide cez mrtvoly(vid chemicka v Indii) ten co devastuje prirodu(kvoli zisku) vid neuznanie kyotskeho protokolu, pre toho nie je demokracia tam kde nemoze koristit a nicit prirodu. Tento kapital sa nestiti parazitovat aj u nas na zdravi nasho obyvatelstva. Nasa vlada, lava ci prava, musi len respektovat diktat tohoto kapitalu lebo ten hrozi, ze odide na Ukrajinu. Tento kapital si reze haluz ,na ktorej sedi(vid demonstracie po celom svete). Bohuzial ludstvo nema k dispozicii lepsie zriadenie ako kapitalizmus, ktory nuti cloveka k iniciative a podnikaniu. Ale kapitalizmus potrebuje mantinely moralky a spravodlivosti. V kontexte tohoto, rozhodnutie nasho US su pravne sulade s ustavou(ktora chrani aj to vlastnictvo toho nadnarodneho molocha) ale podla mojho nazoru nemoralne, nespravodlive.


