Geriatria, Nemá vlastnnú sebareflexiu a súdnosť.
Geriatria, Nemá vlastnnú sebareflexiu a súdnosť.
Preceňovaný hráč. V NHL sú desiatky lepších.
Budú sa sťahovať nohavičky, teda aspoň do septembra :-)
Žeby v súčasnosti tak populárna umelá inteligencia ?
Odvolávam, čo som nariadil, nariaďujem, čo som odvolal.
Bude si kupovať pán minister múku z Mlynu Kolárovo ?
Videl Maročan trebišovskú osadu ? Tam by sa mu páčilo.
SR by im mala kúpiť pozemok a obytné kontajnery v Bruseli. Veď sú občania EÚ, je to legálne bývať kdekoľvek v EU. Som zvedavý či by hlasoval EU parlament o nejakej segregácii.
Alzák chce vyhrať voľby ? Podarilo sa mu rozosmiať ma, tak dobre som sa pobavil :-). Srší vtipom beťár zelený :-)
A čo na to hygienici ?
Potom, že kto riadi vojnu na UK a rozhoduje...
Všetkého do času...
Áno, keď bude kandidovať, budem ho voliť. Konečne by mala SR prezidenta ako má byť !
No to teda sú posily...S nimi to vytrhne. Na popukanie :-)
Ten už toho naúraduje :-) Posteľ mu tam maly nechať, pre prípad, že si dá becherovku naviac.
Heger nevedel skôr čo má v pláne jeho minister ? Tomu sa hovorí "cochcáreň" tz. každý si robí co chce.
Nie je to tak, že krajina v ktorej prebieha vojnový konflikt nemôže byť prijatá do NATO ?
Ktovie koľko by dostal na Ukrajine. Tam by sa s ním nemaznali.
Aj ja mám kartičky s pokémonmi. Vymením Matoviča za Naďa a Káčera s Hegerom za kartičku s Remišovou.
A ukrajinci stále a stále všade vyhravajú, bez padlých vojakov.
Odporúčame