Edo je tragéd. Skončil definitívne.
Edo je tragéd. Skončil definitívne.
To je radosti. Keď jej ubudnú všetky, vrátane Mikaely, tak získa všetky glóbusy :-)
Nová Slovenská rozprávka: "O hlúpom Janovi".
Aj Petr s Pavlom idú ?
Dobre vedel čo robí. Starého psa novým kúskom nenaučiš.
Keď sa loď potápa, krysy utekajú ako prvé.
Edo na TA3 vyznel ako npor. Mazurek z Černých baronov: „Kázeň musí být ! Tak je to správné !”.
PS sa zobudí v septembri, keď budú mať pod 5%
Kto má v SR 11 detí ? Boris z Parlamentu a Dežo z Jarovníc.
To až teraz zistil Edo, že je Slovensko e v chaose a vo vážnej kríze ? A kto asi priviedol Slovensko do toho stavu ?
Srandista je ten Volodymyr. On tomu vážne verí ?
"Karma je zdarma", Volodymyr
Od dnes bude musieť Volodymyr chodiť kanálmi. Rusi to tak len nenechajú.
Jasné, ja nič, ja muzikant. Tak ako vždy.
Igor pre svoju popularitu urobí čokoľvek.
Čo si Volodymír myslí, že Američania sa z neho potento ? Majú vlastné záujmy.
Odvolávam, čo som nariadil, nariaďujem, čo som odvolal ! Dobrú chuť pán minister !
Vydržte pozerať do konca a každý nech si urobí svoj názor.
Vydržte pozerať sa do konca a každý nech si urobí svoj názor.
Odporúčame