Vydržte pozerať do konca a každý nech si urobí svoj názor.
Vydržte pozerať do konca a každý nech si urobí svoj názor.
Hlas sa týmto pánom definitívne potopil a čaká ho osud OĽANO. Po čase zanikne.
Jemu jeden podobný komediant z Haliče momentálne ešte do sptembra sedí v parlamente. Potom môžu ako dvojka chodiť po Slovensku sa odbavovať.
Volodymyr pre nich zinscenoval divadlo. Doma sa navzájom vyznamenajú za odvahu.
A na Sahare videli ľadového medveďa.
Privítali ju chlebom s vylepšenej ukrajinskej pšenice ?
S Druckerom si Hlas skôr pohorší, ako polepší.
Bulvárny denník Bild a bulvárna Pravda.
Na Sovensku je približne 500 000 takých vysoko kvalifikovaných. Mohli by rozšíriť rady pôvodných austrálskych Aboriginiov. Je tam teplo, určite by sa im tam páčilo.
Neviem, neviem či Drucker a Dobrá voľba je "to pravé orechové" pre Hlas.
Tabák a iné fajčiarske potreby. To je to isté ako Veronika, IQ sádrovej ryby.
Nemusím ani jedného, ani druhého. Obaja keď otvoria ústa, tak sa mi obracia žalúdok.
KDH by si malo dávať poror. Samostatne sa móooožno tesne dostanu do parlamentu, ale spolu s Demokratmi ani náhodou.
Zuza hovorila, že záhadu vyriešili Jaro s Edom. Písali to v Ňújorskom novom čase.
Kde chce Klus kandidovať ? Tak maximálne vo svojích mokrých snoch.
Teraz už verím, že je Volodymyr nafetovaný. Aj nášmu Edovi poslal ? No, lebo Edo líder nie je ani náhodou, ani svetový, ani slovenský.
Je to kravina a zbytočný humbuk. Po voľbách tento návrh pôjde do stratena.
Už mu len topánky trčia zo zadku Volodymyra.
Aká segregácia ? Nech EU ukáže jednu školu v SR, kde nechodí žiaden cigán. taká neexistuje. Na druhej strane, ako chcú donútiť rodičov aby ich deti chodili do školy s cigánmi ? Navrhujem, aby EU skúsila začleniť cigánov zo SR do škôl v Bruseli. Uvidíme (alebo uvidíte EU) čo to bude...
Odporúčame