Po septembri môže byť dobrovoľnou zálohou Naď.
Po septembri môže byť dobrovoľnou zálohou Naď.
Vyzerá to tak, že test dopadol dobre. Jeden satelit spadol rovno do Kyjeva.
V USA si niekto pomýli mapu.
Už som videl prieskum, kde PS malo pod 9%. PS sa preceňuje, len aby sa vôbec dostali do parlamentu.
Je to zdravý rozum ? Dať sa zabiť za cca 2500,. Eur ? Život za peniaze ?
Mlyn má "dobrú" reklamu. Isto ľudia budu kupovať múku z mlynu Kolárovo.
Kravina, z toho nebude nič.
Celkom optimistický a nie nereálny prieskum. Až na PS, myslím, že sa preceňujú a nakoniec ostanú pred parlamentom, ako naposledy. Smer ovládne voľby a s Hlasom zostavia sami vládu.
Zamyslel sa už Mikulec čo bude robiť po septembri ?
Futbalisti sa budú musieť mať na pozore a nesťahovať trenky.
A ja som si myslel, že to je tá osadníčka Iveta z Trebišova... :-)
Slovan je všetko, len nie slovensky. Aj futbal, aj hokej. Neviem prečo sa čudujú, že ich nemá na Slovensku nikto rád.
V českej lige dostanú výprask od každého mužstva, tak ako to bolo v KHL.
Pellegrini sa má čo ešte učiť od Fica. Bude rád ak mu Fico dá nejaké miesto na kandidátke.
Hlupák.. Celý život má pokazený pre svoju blbosť.
Kocúrkovo !
Národnosť môže mať slovensku. Ale mňa by zaujímalo, aké má štátne občianstvo, SR ?
Ona chudera ani za to nemôže, že jej to nepáli. Nemôže mať každý IQ nad 96 (slovenský priemer). Do Mensy ju síce nezoberú, ale aspoň si jedno volebné obdobie zahrala v "naozajstnom" divadle. Od septembra bude hrať len v bábkovom.
Odporúčame