Aj ten si tam "užije" svoje. Rovnako, ako tí dvaja šašovia pred ním.
Aj ten si tam "užije" svoje. Rovnako, ako tí dvaja šašovia pred ním.
Zmagorený celý západný svet.
"Už se perou, už se perou, já to řikala vod začátku, že si čumáky rozbijou velbnosti !"
Heger uvidí aký je záujem o jeho víziu na Slovensku po voľbách. Nemá štipku sebareflexie. Dovolím si tvrdiť, že jeho strana sa móooožno dostane do parlamentu s "odretými ušami".
Heger uvidí aký je záujem o jeho víziu na Slovensku po voľbách. Nemá štipku sebareflexie. Dovolím si , že jeho strana sa móooožno dostane do parlamentu s "odretými ušami".
Veď ona precitne do reality, ale až po voľbách s 0,1%. Potom môže predávať jablká na trhovisku.
Politológ ktorý tvrdí, že Heger má šancu na dvojciferný výsledok, nevie kde je "sever". Taký politológ nech vráti diplom. Ja nie som politológ a som presvedčený, že to bude pod 5 %..Nehrá sa na šance, ale na góly !
Dzurinda č. 2. Dopadnu obaja pod 5%
Ach jaj, zasa ? Na svoje roky, už by mal mať rozum.
Tento pán veľa vody nenamúti. Po voľbách po ňom ani pes neštekne.
Uvedený "nápad" svedčí o duševnom zdraví autora.
Čo sa babe chcelo, to sa jej prisnilo.
Kikirík-kotkodák, dajte niečo pod zobák...
Odporúčame