Táto veta od sialenej ma zaujala: "Ak vy bieli píšete o nás o Rómoch negatívne, je to v poriadku...ak sa ozveme, píšete, že to je len o tých neprispôsobivých, že na čo sa ozývam :-)"
Problém je v tom, že biely o vás cigáňoch píšu PRAVDU! A čo budú písať naďalej je len a le v rukách cigáňov.

