Že o dvadsať rokov nebude mať kto robiť na dôchodcov?
Vyriešené!
Demografická kríza?
Zažehnaná!
Že o dvadsať rokov nebude mať kto robiť na dôchodcov?
Vyriešené!
Demografická kríza?
Zažehnaná!
... čím viac budete pracovať, tým viac nám detí uživíte!!!
dok.
Verím v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna.
Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov.
Verím v jednu, svätú, všeobecnú, apoštolskú Cirkev. Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov
a očakávam vzkriesenie mŕtvych a život budúceho veku. Amen
Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.
Verím v jedného Pána Ježiša Krista, jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;
Boha z Boha, Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom.
Skrze neho bolo všetko stvorené. On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies.
A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.
Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, bol umučený a pochovaný,
ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma. A vstúpil do neba,
sedí po pravici Otca. A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.
pokr.
Čo by vyriešil štrajk? Keď chce niekto pridať, musí sa druhému ubrať. Potom začne rebelovať druhý a zoberú tretiemu? Nakoniec to dopadne tak, že budú mať všetci menej, v štáte totálny chaos a k moci sa dostane spasiteľ, ktorý nám naservíruje totálnu diétu, lebo treba oživovať ... bla, bla, ...
... ja rozhodnem, keď sa neviete dohodnúť. Treba poriadny kus - svíčk-ovej :-)))
Dobrý večer vospolok :-)))
---
Ide chlapík dolu schodmi a suseda mu hovorí:
- Pán sused, počula som, aký ste vy milenec...
- Ále, to nestojí za reč...
- No, presne to som počula!
... nie si prvý, čo tu na týchto fórach píše, podmieniť dávky prácou. Písal som to už v nejakom príspevku aj ja, že všade okolo nás je toľko roboty, že každý by sa mohol od roboty aj zodrať. Pre štát a aj samosprávy je asi jednoduchšie dať sociálne dávky a mať pokoj. Najväčší problém je v tom, že štát je rozparcelovaný. Kompetentne.Delí sa na štátne, obecné, súkromné, cirkevné, družstevné a neviem aké ešte a keby aj niekto dal niekde niečo urobiť, čo veľmi kričí, ten komu to patrí to nezaplatí. Jednoducho chaos.
Človek ktorý celý život poctivo pracuje, niekam sa vypracoval, vytvoril si určitý životný štandard, sa musí zrazu v rámci solidarity tohto štandardu vzdať, lebo hoci odvádzal štátu nemalé sumy, treba byť solidárny k tým, čo za celý život štátu neodviedli ani cent. Naopak. Celý život len poberali sociálne dávky.
...keď už vám trčí zo zadného vrecka miesto hrebeňa maršálska palica, keď ste za svojej vlády siahli na sociálne dávky a vyhnali ste cigáňov rabovať obchody, prečo ste im automaticky všetkým nezabezpečili prácu v obciach? Lebo ste potrebovali len peniaze do rozpočtu, ale keby ste ich mali dať obratom obciam na verejnoprospešné práce, tak by vám chýbali.
Po vojne je každý vojak generálom. Vidí že aj kaplan, vojak premiéra a predsedu strany Dzurindu, sa ním už stal.
Je to tak. Kus pravdy v pár vetách.
Musím prosiť, aby si prišli obrať. Na jar o preriedení, poskracovaní konárov ani nehovorím.Radšej odo mňa bočia, aby som neotravoval. A v zime? "Nemáš tých jabĺk, máš také dobré, potrebovali by sme na štrúdľu, na koláč na ...
Pekný večer :-)))
----
Černoške sa narodil chlapček s ryšavými vlasmi...
Prosí doktora, aby to vysvetlil čakajúcemu oteckovi, lebo ten ju inak
zabije.
Doktor vyšiel na chodbu a tam sedel nervózny, obrovský černoch...
"Tak ako pán doktor?"
"Máte krásneho syna, akurát mám jednu otázku....
Ako často ste mávali sex s manželkou?" "Tak raz do mesiaca, prečo?"
"No poďte sa pozrieť, čo ste s tou hrdzavou cicinou urobili!"
Odporúčame