... nie, to je jednoducho polopravda. A čo je pravda, aj keď polovičná, nie je hriech. Iné by to bolo, keby si povedal je to pololož. Za to by si už mohol ísť aj do kriminálu. Veď lož je predsa lož!
... nie, to je jednoducho polopravda. A čo je pravda, aj keď polovičná, nie je hriech. Iné by to bolo, keby si povedal je to pololož. Za to by si už mohol ísť aj do kriminálu. Veď lož je predsa lož!
Netreba vymýšľať nové príbehy. Prináša ich život. Najnovšie prinesie jeden príbeh neznámy autor súdruhovi Narcisovi na stôl. Bude to príbeh o hlase podobnom Myšiakovmu hlasu, ktorý hovorí: Peniaze som zohnal vlastnou hlavou pomocou čiernej diery nemenovanej súdružky.
Dzurinda zotrváva na tom , čo robil doteraz. Ignorovanie vôle voliča. Svojou demagógiou a klamstvom ešte voľby nevyhral. Vždy pochybným spôsobom vládu zlepil. Zlepí aj teraz?
... ja ti verím, len k tým zúčastneným investorom, 2. pilier bol už otvorený dva krat(?), veľa bolo vysvetľovania okolo rizika, ale tvária sa ako nezúčastnené osoby. Na čo čakajú? My nič my muzikanti, však štát to nakoniec aj tak zruší?
... milý seat, pribúda, ale hrachu pod stenou, lebo ako nazvať tvoje príspevky, ako hádzanie hrachu na stenu?
Spišiak dôverovať môže, ale čomu máme dôverovať my, keď práve teraz si Gorily podávajú kľučky a aj ruky na vláde?
Mňa neoj...š, ale šancu skúsiť to znova máš vždy.
Pekný deň všetkým :-)))
...áno a ak si robil matematiku npr. vypočítajte hmotnosť drevenej gule, ktorá je do troch pätin svojho priemeru ponorená do vody.
Milý Ollmo napísal si, tlaky boli neúnosné musel som. Však aj v škole nás tlačili písať slohy a jediné šťastie pre nás bolo, že na druhej strane to zase musela čítať súdružka učiteľka.
Ale napísať niečo na čom sa ľudia dokáže tak úprimne zasmiať, teda istá časť, na druhej strane predstava vidieť tých, čo sa v blogu nájdu. Nádhera.
Klobúk dolu.
...dobrý večer, drahý súdruh Ollmo, spánok ma prešiel, lem cez slzy horšie vidím:-)
+++
...vážne? A ja som chcel isť spať.
Nech hovorí kto chce čo chce, prečítať si to nikomu neuškodí.
Pani Anka, +++
...zdravotne ťažko postihnutý
...Socialisticky človek sa formuje tam, kde vyrastá, učí sa a pracuje. Gustáv Husák na 14. zjazde ÚV KSČ.
Tiež som to písal, výber ozaj nebol a tam sa toho dalo veľa "nakecať" :-).
... ale vlietla sem súdružka ajjavas, že sme je vymazali blog. Je ako fúria.Má dole odkazy od admina.
... kto má s niečim podobným problémy, nech ide do Grécka, tam už na to dávajú ZŤP :-)))
Tak som hlboko v poli našiel nejaké odkazy, ale ešte asi neboli prečítané, lebo žiadne OSPRAVEDLNENIE tu nevidím?!
... ale objavil sa tam dnes súdruh Vasil :-))
Ja ľudí rád mám,
klamať nemusím,
neveríš slovám,
ja ťa nenútim.
Odporúčame