... však aj mne jedna slza vypadla :-)))
... však aj mne jedna slza vypadla :-)))
Pekný deň, priatelia.
Dnes je to všetko nejaké pobosorované. Pred hodinou som Vás pozdravil, pozriem teraz, nič tu nie je, chcel som ísť pozrieť na Atlas, nepustí ma do diskusie, že vraj špatný nick. Ja neviem. :-O
Pokojnú noc všetkým :-)))
...pokojnú ♥
...požíjeme, alebo popijeme? ... a uvidíme:-)))
*****Gratulujéééém*****
... ospravedlňujem sa,neodolal som, bol som na Atlase a začítal som sa. Stopu som tam nenechal, som teraz na Chrome a tam sa mi príspevky písať nedajú.
... vidíš, ako ty vieš urobiť náladu. Tie slizniaky ma zase rozosmiali, ale to bol prebraný názov, ak sa nemýlim, od ficulienky :-)))
... všetko musí dozrieť! Víno, ženy, muži, aj blogér. Milý Ollmo, koľko rokov si dozrieval?
Dovolil by som si málo poopraviť nadpis.
Kapitalizmus dáva málo ľuďom veľa matérie a veľa ľuďom berie aj ducha.
... o novoročnom návrhu? Veď to už bolo pred týždňom.
Milý Ollmo, je tu troška rozdiel, Atlas je Atlas a toto je Pravda :-)
... predstavte si tú situáciu, navštívi nás novozvolený prezident susednej bratskej republiky Knížepán a bude mať okrem iného aj pracovné rokovanie s podpredsedom našej vlády, súdruhom Cmelom. To by asi bola dlhá debata. A hlučná :-)))
... viac ma trápi, či súdruh Chmel, vydrží ešte jedno ministerské obdobie ::-(
Dobrý večer,
ani som nestíhal čítať, čo sa tu od poslednej návštevy popísalo, musel pluskovať ako divý. :-)))
... dúfam, že má na nej uviazanú červenú šatku :-)))
... ešte raz,
medzi tie dva mantinely je vtesnaný celý život a ten je aj plači, ale aj o smiechu.
Láska a humor!
V čom je problém?
Bolesť a smiech!
Vylučujú sa?
Všetko zo všetkým súvisí ;-)
... samozrejme, však sa vezieš ako batožina :-)))
... život nie sú len láska a nenávisť. To sú len mantinely, medzi ktorými je kopec iných "citov". Napríklad aj srandy. :-)
...tak a teraz ešte jeden na to, aby nám to vydržalo!
Na zdravieééé :-)))
Odporúčame