... nevidel som všetko, videl som že si niečo riešila s Perunom, ale či sa do vás ešte niekto zastarel si ozaj nepamätám, až taká dôležitá nie si. V prvom rade hľadaj chybu v sebe a neosočuj druhých.
... nevidel som všetko, videl som že si niečo riešila s Perunom, ale či sa do vás ešte niekto zastarel si ozaj nepamätám, až taká dôležitá nie si. V prvom rade hľadaj chybu v sebe a neosočuj druhých.
Čo to je dnes za deň?
Asi sa dám zožrať čiernej krave!
Kaplan ma obvinil, že sa mi zažiadalo jeho krvi, súdružka ajmyju, že som jej vymazal blog, Ja neviem.
KAM TO SPEJEME?
... bol som tam teraz, blogy sú tam oba. Pod jedným nejde diskusia, čo si tam včera popísala?
... ja som rozmýšľal, prečo si stiahla diskusiu z neho, však blog tam bol ?
... ak to nie je s čertom: Tak Ti Pán Boh pomáhaj.
,,, a keď pekne poprosím povieš o čo ide ?
Prosíííím.
... prebehol som dva dni, ale že by sa bolo mazalo? Nič krvavé som nenašiel!
... v prvom rade si to žiada zhodnotiť svoje skutky a až následne pripisovať zlé úmysly inému!
uvidím, či sa tu nájdem :-)
... tak to ma dojalo! ...a to sa ako mohlo stať?
... aj spolok Teba ? :-)))
Posledná večera! :-)
... kaplan,
a keby nebol Beneš znárodnil a "komunisti" vybudovali ..., o čo by ste sa teraz ruvali ako psi?
Kaplan bojuj,
však oni ti len závidia, že ťa má každý rád! ;-)
... no neviem,
myslíš, že keby som sa ešte postavil na modrého somára, bola by optika dokonalá?
Odporúčame