Kde je Vlado?
Vyťahujem palice a ideme do terénu. Pes už niečo tuší. :-))
Kde je Vlado?
Vyťahujem palice a ideme do terénu. Pes už niečo tuší. :-))
... žiadne bajočko, to môže len analfabet, ktorý nevie čo tie háky báky na tom centimetri znamenajú! Ten môže zodpovedne povedať: Odtál, potál! :-)))
... dobrej oslavy nie je nikdy dosť, tak nech slúži ... :-)))
... však ja viem :-)))
... hmm,
ani tých 505 som nechytil?
...však Vlado, kto druhý :-)))
... omrvinka k omrvinke a pol dôchodku v prdeli. To však niekto nepochopí.
... zapni žehličku, dobre ju vyhrej, prilož na postihnuté miesto a dobre dlho podrž.
Buď sa vzchopí, alebo na "oné", ani nepomyslíš :-)))
Tiež jeden z Mudrcov z Východu.
Komu si sa dnes poklonil?
Pekné popoludnie!
Nejako mi vytrovilo, s výslužkami ešte nechodili? Dúfam, že sa im majster masár nepripili? :-)))
Dnes je Sviatok zjavenia Pána,
Troch kráľov!
Čím to je priatelia, že to pretrváva až do dnešných dní, že všetci MUDRCI pochádzajú z VÝCHODU?
Večne spievajú lesy
Zo smrtnej hory fúka
Niet inej cesty
"Zásah v pravou chvíli" ;-)
http://www.ulozto.cz/10196356/zasah-v-pravou- chvili-1963-dvdrip-xvid-czdub-avi
... čo sa máš čo plašiť, však sme národ drotárov. Aspoň tak o nás niekde hovoria :-)))
... nie milý Vlado, dnes nebolo hodno ani psa von vyhnať. :-))
Vidím, že som prišiel práve včas. Zrkadlo je už nastavené!
***
... by som povedal, žeby mali okamžite zvolať mimoriadne zasadnutie NR SR a uzákoniť to slnko a teplo ústavným zákonom!!!
Odporúčame