... milý spiritko,
v koľkých storočiach si mal možnosť milovať?
Porovnaj :-)))
Pekné popoludnie.
Tu vari ani nie je dňa, aby sa neoslavovalo.
Oslávencovi prajem všetko najlepšie:-)))
Dobrú a pokojnú noc všetkým!
♥ ♥ ♥
...jedneho z miesta bydliska - uličnej organizácie, druhého z pracoviska - dielenskej organizácie.
Preto, lebo ľúbiť je zlom tajomný,
Preto ale nie hneď,v dobe je zrejivý,
Preto začína slepá, necíti, pracujú hormóny,
Preto príde tá chvíľa, začína corida?
Preto dvaja,on chce,ona sa boji že chce?
Preto ona, áno-áno, veď pre Boha nie!
Preto on v ušiach šumenie, v rozkroku dunenie!
Preto výsledok pokusu nie práve príjemne prekvapivý!
Preto výsledok druhý deň, chytá sa pochodeň!
Preto už v tretí deň zatrasie sa zem?l
Preto už láska sa rozbieha,nevidíš,nečuješ, netreba!
Preto že láska a sila požiadaviek na kvante naberá!
Preto kopačky keď už aj v kufre máš, miluj silno, milovať neprestaj!
... mladosť- pochabosť, normálna kandidátska doba trvá dva roky a dvoch ručiteľov, ich hodnotenia sú smerodajné :-)))
... priznaj sa, že si admínovi plusku prihodila ;-)
... nie každý čo chcel pochopí.
Jeden ukrivdený, všetkými prenasledovaný nepochopí. Nikdy! Nechce!
... no a však každý čo niečo na Slovensku znamená, plesá v Opere? Nie? :-)))
Súdružky a súdruhovia,
a to Vy aj na ples do Opery nosíte tie notebooky??? :-)))
... správne milý súdruh kormidlo,
opakovať, ale potichu, sám pre seba, aby si iných nerušil. Pred plénum môže predstúpiť len niekto, kto mu môže povedať niečo nové, neznáme. Jednoducho dokáže zaujať. Myslíš, že to je tvoj prípad?.
Vzdy ked niekto zmizne, treba obtelefonovat nemocnice,marnicu, zavolat na policiu…
...inak keď som začal čítať tieto slová, v prvom momente som sa zľakol, že vyhlasuješ pátranie po zmiznutom drahom súdruhovi kormidlovi. Našťastie som nepodľahol panike, čítal som ďalej (však čo keby si dával nejaké dôležité pokyny na spoločný postup pri pátraní), ale po pár riadkoch som pochopil že tu nejde o hľadanie, ale podstatou je nájdenie. Nájdenie niekoho, koho by už na Slovensku asi málokoho napadlo. Samozrejme v tomto prípade okrem teba a v prípade súdruha kormidla súdruh Fedorko :-)))
-Merci mademoiselle….. ;-)
... odišli sme, prešli kus sveta - zopár spolu, aj vrátili sme sa spolu, niekto ešte odoláva.
... hlavne že si v pohode, my to tu už nejako vydržíme čakaním, a možno aj na tvoj blog :-)))
... Tisa som ani ja nezažil, myslím KSS, Nohavičky útočili, ale vtedy sa aj statočnejšie mazalo, keby nie, nebola ani teoretická šanca :-)))
... tak aj ja,
všetko pekné :-)
Nechcel som vstupovať do tejto debaty, ale nedá mi to. Kormidlo mi jednoducho silne pripomína filmového Hujera z Marečka. Založil si zošit, teda účet a začal zber, alebo lepšie povedané kopírovanie. Keď som náhodou začal niektorý blog čítať, vždy som mal pocit, však toto som už niekde čítal. A aj som mu to pod niektorým blogom napísal.
Odporúčame