... však by to mal jednoduché, na dúhy zo suda by pribil vietnamky, postavil by sa do nich a pes by ho ťahal :-)))
... však by to mal jednoduché, na dúhy zo suda by pribil vietnamky, postavil by sa do nich a pes by ho ťahal :-)))
... aj sud si už rozobral na sudovky, aby si si mohol isť zalyžovať?
cezar Nero : "Klamať dokáže každý, no oklamať málokto" !...
To sem pasuje.
Zdravíčko priatelia!
Chumelí, je ho už dosť, ale je to všetko mokré. Aj vietor sa bol zdvihol dosť silný, ale našťastie sa hneď stratil. Dúfam že nateraz načisto.
pokojnú :-)♥
Maminka v kuchyni varí a vola do detskej izby na Janíčka, či by nechcel vylízať misku.
Janko, a mami, ktorá vyhrala?
Tak so nechal utratiť svojho psa.
Bol besný?
No nadšený určite nebol!
... nie že by to bol až taký veľký problém, ale ocitlo sa to tu nedopatrením :-))
...môžem aj ja počkať?
Rozčarovanie blondýnky!
Dnes už neverím ničomu, otvorím dvere na ktorých je napísané muži, vstúpim a vnútri sú len záchody!
Rozčarovanie blondýnky!
Dnes už neverím ničomu, otvorím dvere na ktorých je napísané muži, vstúpim a vnútri sú len záchody!
... len to neurob ako ja včera, našli mi ráno v posteli kus pečiva.Ako som pri tom mohol zaspať? Nechápem!
Dobrú noc :-)))
... u každej čo nevidieť príde na posledné dávky...
... a keď už bude veľká núdza o mládencov, som tu ešte aj ja :-)))
Nemocnica,
lekár príde na izbu za pacientom so samopalom a hovorí:
Toto je posledná dávka, ktorú vám preplatí poisťovňa!
... stupka, máš ty aj svoj názor, alebo len manuál?
Ja si myslím, keby bol článok o ruskom ostreľovačovi v Afganistane, keby cítila potrebu, tak by sa vyjadrila. Článok je však o USA a Iraku a tu si dali USA odobriť podvodom!
... nie, ani štrbinu mi neurobili, nasával som všetko pod predné zuby.
... o tom mi rozprávaj, mal som deväť týždňov čeluste zdrótované!
Odporúčame