Láska Bože láska,
kde ťa ľudia berú,
na poli nerastieš,
v poli ťa nesejú.♪ ♪
... už to bude tak, dievča sa nám zabuchlo, ... prečóóóó?????
Láska Bože láska,
kde ťa ľudia berú,
na poli nerastieš,
v poli ťa nesejú.♪ ♪
... už to bude tak, dievča sa nám zabuchlo, ... prečóóóó?????
Ešte je večer, alebo sa to už k noci chýli?
V každom prípade však v pohode :-)))
... však mňa stále mátava, ale pos..tý som sa ešte nezobudil, tak to zatiaľ asi Adela nebola :-)
... kedy dáme seansu, že by sme ho skúsili vyvolať? :-))
... Vladko, nebojíš sa, že sa ti od toľkého papania a spania nezmestí ritt do bermud?
... nechala ho zavesený vonku na chodbe, na vešiaku :-)
Veľký optimizmus nemôže vyznievať z nikoho.Však do predpeklia nás doviedli už terajší samoodvolaní. Otázkou je smer, ktorý si vyberie ten čo zostaví vládu po predčasných voľbách. Či to bude zaradením spiatočky, alebo plnou parou vpred cez celé peklo. V každom prípade, to bude boj s kostlivcami!
... normálne sa priznám, že ti závidím :-)))
... on si asi jednoducho potrpí na gambatých :-)))
... ahoj Vlado, do obeda hustá hmla, potom krásne slnečno, teplota okolo nuly, takže v pohode :-))
... a hneď mi je lepšie!
Pekné popoludnie Parížanka:-)
samozrejme aj všetkým ostatným :-))
... minule som spomenul zemiakový cukor, deti nevedia čo je to, nebol to najslastnejší pocit, ale hrýzli sme ho statočne :-)))
... teraz robia vedúce nabo(to)xované súdružky :-))
... aj pjesenka na rozlúčku bude?
http://www.youtube.com/watch?v=fBwNvx57a7I
Vlado,
veľké myšlienky sa dajú napísať aj malými písmenami ;-)
Odporúčame