Pondelok doma nebudem,
utorok na jarmok pôjdem
a v stredu z jarmoku,
vo štvrtok z mládenci do šenku ♪♫
http://www.youtube.com/watch?v=rjj3a8WsQrY
Pekný deň všetkým :-)))
Pondelok doma nebudem,
utorok na jarmok pôjdem
a v stredu z jarmoku,
vo štvrtok z mládenci do šenku ♪♫
http://www.youtube.com/watch?v=rjj3a8WsQrY
Pekný deň všetkým :-)))
... dobrú noc brat horár,
tak oslovoval, ak sa nemýlim, Jano, kandidátov na poslancov, keď im odovzdával kolíky.:-))
... planý poplach, to sú len plyny ...:-p
Aj utorok nakoniec bude musieť ustúpiť dáme v poradí - strede. Poďme preto nabrať síl, "keď už v stredu treba", nech sme fit!!!
;-)
... držíš ľavý alt, keď stláčaš trojku?
... hmm,
skomolil som to ako polovičný analfabet :-o
... však už som niekde jednu obsiahlu čítal, alebo to boli jeho myšlienky?
... sranda musí byť, aj keď chleba nebude :-)) ... máš s tým problém :-)) alebo si nemáš čo papať?
Aj keď nie už celkom čerstvý, ale pobavil rovnako :-)
Pekný večer, všetkým :-))
... no nič, až teraz som sa pozrel na Pravdu a všetko tam je! :-)
Pekný večer, súdružky a súdruhovia!
Nezabudnite, ešte dnes začať pracovať na stolčeku. Bosoriek je v našom okolí určite ešte dosť.
Možno aj bosorákov, ale tých neviem cez čo možno na vianoce uvidieť. :-)))
kaplan, ty sa vo svojich názoroch absolútne stotožňuješ s ortodoxnými komunistami. Čo povie stana, to je pre teba zákon a budeš to obhajovať aj keby ťa to malo stáť život. Zbavil si sa vlastného úsudku, to je ako by si sa vzdal vlastného života. Ja si svojho úsudku cením nadovšetko a nemyslím si, že som zjedol všetku múdrosť sveta. Každý sme omylní, ale len ortodoxný je hlúpy....
poprad
798546 dnes
17:57
... jestli máte na svich hodinách více nebo méne ...
Odporúčame