... len Čechov ovláda Ne-čas:-)
... keď začnú súdruhovia poľavovať treba začať čo?
Áno, správne!
Trestať!
Ale ešte pred tým?
No samozrejme.
MOBILIZOVAŤ!!!
Kto s myslí, že by sa mal s tým čo prežil podeliť, začne písať. Záujem a reakcie návštevníkov blogu mu napovedia, či má pokračovať, alebo prestať.A nezáujem o vaše blogy pani Anka, zatiaľ nehrozí.
Je to zvláštny pocit, vidieť zrazu osobnosť, ktorú každý doteraz poznal len za pancierom politika, v polohe človeka.Človeka ktorý mal svoje city, A toto poznanie môže svoje povedať človeku, či už politika uznával, alebo nie.
Hmm!
Pomaly aj čas obeda nastane a tu nikoho.
Tak len pekný pozdrav každému čo sem nakukne.
Samozrejme aj pre tých, ktorým to povinnosti nedovolia. :-)))
... Fígeľ bude teraz v prvom rade všetko zatĺkať a kaplan z toho bude vytĺkať ...
... Šachovnica, na ktorej robí obľúbené ťahy ;-)
... kaplan by ti povedal hneď, že nám do hlavy propagandu :-)))
...láska vyhrala kontumačne, peniaze sa nedostavili na zápas :-p
... aj si videl drahý súdruh Perun následky, takých nesprávne nabitých pilinákov?
Odporúčame