... asi sa troška mýliš, 99-Vlado, 100- repress :-)))
... asi sa troška mýliš, 99-Vlado, 100- repress :-)))
Rozboríme sveta starý základ,
Otroci, hor sa k víťazstvám!
Zabráňme minulosti návrat,
Ľud bude vládnuť navždy sám.
:-ppp
... dávno Vladko, urob radosť šimurdovi, zaves mu to na jeho blog :-)
Aj Judášovo konanie bolo podľa plánu. Božieho !!!
Pekné popoludnie, všetkým :-)))
Výrazný posun na kandidátke v prospech Kaníka. Čo ti na blog povie tvoj šéf? Máš to odsúhlasené?
http://www.ta3.com/clanok/4957/tb- kandidatka-sdku-ds.html
... niekde po šiestej minúte.
Má to silu!
Vďaka, aj pravda sa dá podať "cez smiech a slzy" :-)))
... vidíš, to je pravda, preto treba lepšie rozvažovať, čo človek vypustí z ... :-)))
... mňa ani tak nevzrušujú čísla, ako ma znervórzňujú, ba priam s e r ú ľudia ako :
http://www.ta3.com/live.html
Výrok poslanca Mateja za SDKU, je o to zarážajúcejší, že aj na komunálnej úrovni, na kandidátkach ponúkali nalukratívnejšie miesta práve týmto, "nečestným-skorumpovaným" ľuďom!
Pekný deň všetkým.
V parlamente sa začala rozprava o štátnom rozpočte.
Len nechápem, prečo tam a teraz, keď sa súdruhovia rozpočítali už dávno a inde.
Jeden mne, jeden tebe, jeden jemu ...
Nikoho!
vlado asi na bazéne šunky vyvaľuje,
asi musím isť kuknúť, či kaplan nemá nočnú!
Pravdepodobne všetko striehne ešte na Mikuláša:-))
... však ten skutočný už za tie roky vie, ktoré okno mu vždy pootvorim. :-))
... a neboj sa, však dlho v tebe nepobudne :-)))
... ja pre istotu, ak by chodil ten Mikuláš z Únie, som do komína nastavil pascu, veľa toho nemám a aj o to málo nemusím prísť :-))
... a to už je naozaj, alebo druhý nácvik? :-))
Vítaj :-)))
... zjedz 6 jablčok a zapi fľašou, najlepšie vody a niečo z teba určite ubudne :-p
.. aj z teplého slova súdruha kapláňa,
...aj z teplého suseda,
...aj ,,, :-)))
Fazuľa pre krásu
Fazuľa má vysoký obsah kyseliny nukleínovej, ktorá výdatne pomáha bunkám pri regenerácii a v konečnom dôsledku organizmus omladzuje. :-))
Odporúčame