Už horia tri sviece na venci, nedeľa síce mrazivá, ale skutočne pekná, slnečná.
Nech taká je pre všetkých.
Už horia tri sviece na venci, nedeľa síce mrazivá, ale skutočne pekná, slnečná.
Nech taká je pre všetkých.
Dobrú noc, priatelia a príjemné prebudenie do svetlejšieho zajtrajška.
Dúfam, že ste pochopili, že narážam na to nekonečné prítmie v nekončiacich hmlách ;-)
... aj politický subjekt, aj jeho čelní predstavitelia, zodpovedajú za to, koho priberú do partie a v snahe udržať si moc, mu tolerujú akékoľvek svinstvo. Čistý sa nemôže spolčiť so špinavým a tváriť sa, že jeho sa to netýka, veď on nám len dodáva hlasy a tá špina je potrebná na dosiahnutie čistoty. Je to zvrátený názor!
Mám 603!
To som teda papaláš?
Pekný deň všetkým! :-)))
... milý Vlado,
tak pošli aspoň 100 na charitu :-)
... jednoducho myši ani nestihli zorganizovať hody :-))
Súdruh kapláň svojím blogom musel súdruha Kraveca riadne rozčúliť, keď ten sa z pomsty rozhodol na železnici zrušiť funkciu výpravcu. Kam sa nám len po prehratých voľbách podeje súdruh Myšiak? Kde sa bude pretŕčať v červenej čapici?
Pekný večer všetkým :-)))
... keď tak rozmýšľam, bol som vôbec na tejto stránke??? (stačí? ;-) )
... čo som ja poslanec? ... čo sme v parlamente ??? :-)))
... mohli by sme si zaspievať: Tam kde kdysi stál Balatóóón ...
... pod učiteľom chýbajú príspevky, námatkovo som skúšal gera a na profile má červený flajster.
Aj vám je Edko Chmelár taký sympatický?
Ja len že pred chvíľou niečo rečnil o 99%.
... nikdy nehovor NIKDY!
Každé pravidlo potvrdzuje výnimka!!!
Odporúčame