...mám ešte posledný príspevok,
vládnutie tejto vlády sa dotýka každého, ako vládnutie každej vlády. A nehovor lado, že ty si výnimka. Že pocity z tých dotykov sú u väčšiny nepríjemné je nesporné. A tieto blogy sú aj na to, aby ľudia tieto pocity, či už negatívne, alebo pozitívne vyjadrili.


