Súdruhovia,
významný politik, dramatik a spisovateľ sa dnes dožíva životného jubilea.
Nebolo by vhodné, prečítať nejaký ten list Olge ?
Súdruhovia,
významný politik, dramatik a spisovateľ sa dnes dožíva životného jubilea.
Nebolo by vhodné, prečítať nejaký ten list Olge ?
...a jeden natlakovaný ako papiňák, aj čikutká :-))
...že Pán Boh nie je náhlivý, ale pamätlivý! (...voľný preklad) ;-)
...aj naši koaliční si už pomaly ale isto odzváňajú, len Grécki súdruhovia o tom či sú v r i t i, potrebujú usporiadať referendum. Dúfam, že ak si ten luxus dovolia, dajú si to preplatiť EÚ!
... netreba zabúdať na krstného otca, ten už pri zrode zohral veľkú úlohu.
Nezabúdajme, že krstný otec si vybral svoje krstňa!
Pozerám, že kapitán v zálohe sem vyslal svojho výkonného práporčíka :-)))
...na starom do mlyna, ... hovorievali starí ľudia.
...ja ti názor na predsedu parlamentu neberiem, dokonca mám ten istý a na stupnici chrapúnskosti by veľa, veľa novinárov stála na tej istej priečke.Len sa mi nepáči, že tak hodnotíš celý národ. Ja som Slovák, môžeš mi povedať akej národnosti si ty? A ešte k tým balkánskym vtípkom, pokiaľ im pri tom budú novinári tzv. demokratickej Európy tlieskať, lebo to vyhovuje niektorým politickým a finančným skupinám, nebude to balkán, ale borddel bez hraníc a morálky.
leopodstanicky
máte s predsedom parlamentu niečo spoločné. A povedal by som že dosť! Emigrácia, život mimo a z nejakého dôvodu za niečo viníte všetkých Slovákov. Leo, však aj ty sa o Slovákoch vyjadruješ ako barbar
... hneď keď som to čítal, napadli ma jeho dva posledné príspevky na Slove.
Pekný deň všetkým vinšujem,
Čo poviete, je nejaká dohoda?
"Pohoda, klídek, tabáček"?
BLÚDNI KOZMOPOLITNÍ LETIACI NARKOZVESTCOVIA
Vyletel balón vysoko,
elita pyšna doňho sadla,
balón si letí, je už aj ďaleko
plešatý kapitán, zem vidí hlboko,
už aj zima tuhá na balón si zasadá,
šaman bongom ukľudní dušu, vyčíri oko,
výprava letí si bez smeru, nad horské pliesko,
že je to zábava?
že je to záhada?
balón si letí,
šaman si fetí,
Šulin si vetí:
Kto to z nás vyrobil, vesmírne smetí?
Dzurinda, Mikloš, Bugar aj Jano svätý,
vybabrali s nami, dopadli sme, jak sopľabvé deti!!!
Kde je naša pravda,
stratila sa kdesi?,
žeby v parte zrada,
majú ju zas česi?
Prešiel čas obeda,
a už sa hlási,
svieži vstup, pohoda,
hladná bola asi,
ešte viac však hrdá,
zajedla málo si,
sľúbila čo sa dá,
neubudlo z krásy,
veď ona rada dá,
návod dobrý na čosi ,
tým správnym hlasy dá,
k víťazstvu na večné časy!!!
... podľa toho to aj vyzerá na straníckych schôdzach SDKU, prvá rada v zasadačke je vždy prázdna a začína to až plnou druhou radou !
Som stastna a zaroven dojata, ze mozem mat za kolegov ludi, ktori su v prvom rade moji priatelia …
... a až v druhom rade moji nepriatelia
...tak sa má robiť novinárčina. Rýchle, adresné, trefné a pochopiť to musí aj "*****" ;-)
.Zrádná je noc, když se rozhoří A měsíc táboří na špicích střech
Když tma noci slouží, Mě myšlenka souží
Vyběhnout na balkón A křiknout ke hvězdám
Ty- kdo máš trápení Či k zbláznění se cítíš sám
Ty- láskou opilý a šťastný Já tě znám
Mé dveře jsou ti dokořán, No tak zastav svůj běh na chvíli
Ty, kdo mě uslyšíš jsi ke mně zván,Ty, kdo mě uslyšíš buď vítán nám!
Odporúčame