Pekná znôška hlúpostí.
Slováci, "politickí nepriatelia", aj spolu pracujú, aj po šichte idú spolu na pivo, aj idú spolu domov, aj si niekedy zaspievajú, aj keď treba si niekedy pomôžu, aj sa pohádajú, aj si dajú po papuli, aj sa udobria a aj si na to vypijú, aj ..., aj ...
Ako všade na svete.
A ešte k tomu eurovalu. Osobne sa priznám a nehanbím sa to povedať, neviem.Neviem čo je dobre.Už som to niekde písal. Každý ma kus pravdy. Museli by sme jedno riešenie prežiť a správny by bol opak toho prvého.


