A ktože má pod palcom slovenské zdravotníctvo? Predsa Penta i terajší minister je z dielne Penty.
Beblavý, kadíš do vlastného hniezda, Procházka vyšiel tiež z dielne Penty. Ale túžba po moci je tak silná, že využijete všetko dostupné, aby ste tu moc získali ...... Predsa viete, že občania sú, ako to povedal Haščák? Hlúpi ..... namiesto, aby vás odpravili, budú vás ešte voliť.
Toto nie je žiadne nóvum na Slovensku, okrádate ľudí a je úplne jedno, ku ktorej strane sa hlásite, všetci ste potrimiskári a megapodvodníci, ktorí okrádajú a ponižujú slovenských občanov.


