Pracujúci "invalidi"
sandal, v Parlamente sedí 150 ľudí, ktorých si volíte,niektorí si neplnia ani len tú povinnosť odsedieť si to. A mnohí z nich sú už inventárom a volíte ich zas a znova .....
Tí poberajú mesačne viac ako nejaký fušer invalid za rok a nielen to, ešte majú rôzne výhody a x rôznych iných vašími peniazmi platených funkcií a nie sú to len poslanci, sú to rôzni vládni činitelia, vládni úradníci a taktiež rôzni "výskumní pracovníci" zo SAV a či vysokoškolskí profesori a či učitelia.
A Vy sa tu rozpakujete nad nejakými biednymi fušermi invalidmi, mnohí by podľa zlého zdrav.stavu invalidmi mali byť, ale nie sú.
Žeriete sa medzi sebou, poukazujete na seberovných a neriešite tých, čo zákony tvoria.
To, čo poberajú tí fušeri invalidi je len zlomok z toho, čo poberá mesačne tá elita, ktorá nič užitočné, nič prospešné pre občanov tejto krajiny neurobila, a mnohí z nich túto krajinu zapredávajú a ničia.
Naivne som sa domnievala, že vinník je elita a naivnosť ľudí, čo ju volí. Lenže nie je ....