Aj nevoliť znamená voliť
Klídek .... ľuďom nesvitá a toho ste príkladom i Vy.
Volíte Kotlebu a čo o ňom viete? Čo viete o jeho pozadí a jeho väzbách? Nič .... aj Adko Hitlerovie vykrikoval práca, práca a zase len práca ..... Koľko prac.miest duce Kotleba vytvoril a ako zamestnancov zaplatil? A jeho najbližší radca mal prsty v rozkradnutí Dopravnej banky, developerské kšeftíky to nezaujíma nikoho lebo Kotleba je momentálne in.
Človek, ktorý hanobí SNP a vychvaľuje Tisa, ostuda!
Slováci si nezaslúžia svoj vlastný štát, nevážia si jeden druhého, nevážia si svoju históriu a nie je ospravedlnením, že im bola nepravdivo vykladaná.
Ani ja nie som spokojná s fungovaním EÚ, ale tá umelina už je prakticky nefunkčná, čochvíľa to rozpustia. NATO opustiť nie je možné bez boja. Rečičky duceho Kotlebu sú na úrovni Matoviča i ten hovorí, čo ľudia počuť chcú, hoci to vedia.
Nepropagujte, prosím, toho človeka, uráža mňa to a iste nielen mňa!