Marcinčin je z KDH a tí tu vládnu už od slávnej nežnej ...... takže pridajte, je to viac ako 8 rokov.
Marcinčin je z KDH a tí tu vládnu už od slávnej nežnej ...... takže pridajte, je to viac ako 8 rokov.
Marcinčin - poradca MF z KDH a predtým skúsil i v Svetovej banke, to mňa podrž, radšej sa zdržím komentárov, len by som sa rozčúlila.
Už ste ukázali, ako pomáhate malým firmám, ťaháte sem nové a nové zahraničné, ktorých i majitelia tých malých firiem musia dotovať. Potravinársku výrobu a či energetiku nikdy žiaden národohospodár nedá do rúk zahraničnému "investorovi."
Že som sa i zasmiala ....dôležité je, aby ľudia pochopili, že moc patrí práve im ..... mladých vyháňate preč a krajinu vysídľujete, však tu treba nastavať americké základne, nechať tu rozliezť bridličiarské firmy a nakoniec tu zasadiť hordy moslimov ....... srandista!
domino +++ ale musím poopraviť, keď začalo peklo v Sýrii Assad mal k dispozícii 300 tisíc mužov a žien, keď prišli Rusi už ich bolo sotva 150 tisíc, bez domobrany a Hizballáhu, o stratách Kurdov nie je možné získať informácie.
Do Damašku sa presídlilo pod krídla Assada takmer 8 mil. Sýrčanov z iných častí Sýrie i napriek tomu EÚ sankcie voči Damašku neodvolala, Assad to musel zvládnuť sám. A ako začali oslobodzovať územia, ľudia na tých územiach začali vytvárať domobrany a bojovať so Sýrskou armádou proti Daešu a Al-Kajde ....
Už ste počuli, že Bagdádí posiela do bojov ženskú jednotku Daešu o sile 60-tich samovražedkýň (Britky, Nemky, Francúzky ....), zaujímavé ani jedna Sýrčanka, tie bojujú na Assadovej strane.
anysta, vážite si zákony, ktoré sú nesprávne? Aká benevolencia .....
mcc .... neviem posúdiť, či mám silný žalúdok, ale ..... viem koľko prospešného a správneho Tomanová vykonala a je mrzké, že sa spomínajú iba rôzne akože jej nedostatky. Ja ju poznám ako Tomanovú a je mi jedno, v akej strane je, mňa zaujíma iba to, že splnila vždy všetko, čo sľúbila.
Až tie dve dokážu spraviť pre ľudí toľko, čo dokázala Tomanová, nech sa bliakajú!
Majú tie deti zabezpečené všetko potrebné? Zrejme, áno.
Odkiaľ a kým sú riadené tieto dve zástankyne juvenilnej justície? Neúspešná kandidátka na post, ktorý zastáva Tomanová, okrem prac.pomeru v SAV ešte rôzne iné poradné orgány zastáva, má vôbec čas aj na ďaľší flek?
Už len z toho dôvodu mala mlčať a prenechať iniciatívu niekomu inému, naštrbená hrdosť z neúspešnej kandidatúry. Alebo by nezaškodilo dať preveriť ich krátke pôsobenie na MPSV.R.
Už našli tie naše deti, ktoré boli dané na adopciu do Talianska? Toľko kriku pred voľbami a zrazu ticho ....týmto dvom ani náhodou o zdravý vývin ťažko skúšaných detí nejde.
Nech nekeca!
Statna kasa je totalne prazdna, nemaju na volby, povedala minfin Jaresko.
A ktory domaci podnikavec dostane take stedre milionove dotacie, danove a ine ulavy a este i dotacie na pracovne miesto?
Aj u nas su schopni ludia, ale nemaju sancu sa presadit ..... oni nemaju narok na st.dotacie a ine vyhody a vyhodicky.
Toto je primitivne vykradanie st.kasy a na Zapade je prebytok mlieka, ti nasi mliekari si sotva skrtnu.
Okolo 130tisic ludi pracuje u zahr.investorov za min.mzdu (v skutocnosti ten pocet bude vyssi), co je 355 v cistom, skuste z takej almuzny vyzit!
Ludia pracuju a zivoria a ani nic si neusporia, dolezite, ze na terajsie dochodky je, co tam po ich dochodkoch ....
A kolko to dostane dubajsko-britska fi na prac.miesto?
A za akú cenu? Že si ľudia tie miesta zafinancujú sami a budú tam drieť za minimálnu mzdu, za daňové a iné úľavy v prospech zahraničného investora a výhodný biznis pre Agentúry dočasného zamestnania.
Z priemyselne rozvinutej krajiny a z krajiny takmer potravinovo sebestačnej ste spravili kolóniu, krajinu na úrovni africkej rozvojovej. Ambície mať je pekná vlastnosť, škoda, že sú to len vlastné ambície .....
nespokojny a budete spokojný? Rozmýšľala som, ako môže mať peňtácka Sieť také preferencie, kto vôbec by volil také skorumpované, bezchrbtové bábky a ajhľa, pananeko skákavá, ľudia už ste sa načisto zbláznili .....
Stivn a koľkýže tí imigranti chcú pracovať? V Nemecku z 1 milióna 300 tisíc len 120-130 záujemcov stážistov, ktorí sa ešte len idú zaúčať a čo bude robiť 30% analfabetov z doteraz došlých imigrantov? Zamestnáš ich Stivn?
Na Slovensko sa potajme už imigranti vozia dávno, veď to je biznis ako remeň a opustených miest je na Slovensku dosť, kde ich možno skryť na určitú dobu. Nemecko si vytriedi a nehodiacich odváža do svojich východných kolónií.
Stivn, imigranti sem neprišli pracovať!
peter .... ak voľby neprebehnú, ako si želajú, vždy si ich prispôsobia. Nechce sa mi veriť, že by ste boli tak naivný a verili, že tomu tak nie je.
area, nemám problém definovať svoj osobný záujem a viem i to, že sa nikdy nenaplní. Mňa buržuji nikdy neoslovovali a opovrhujem tou triedou, takže sa nesnažím ich ani len napodobňovať a už vonkocom nie sú mi inšpiráciou.
Mne tie primitívne predvolebné kampane žily netrhajú. Keď sa ľudia dajú kúpiť za nejaké pivo, klobásu a či guláš, je mi ich ľúto. Ani si neuvedomujú, že to zadarmo nie je, je to z ich peňazí, ale oni sú ochotní takému darcovi dať svoj hlas. Ja s tým nič nespravím ....
Voľte koho chcete, výber je široký a je to len Vaša osobná voľba. Ak by voľby niečo mohli zmeniť, zrušia ich je! Je to pravda ..... voľby sú len fraška.
Nik si občiansku vojnu neželá a na Slovensku ani nehrozí.
Ľudia si znovu zvolia tých, čo ich okrádali predtým a budú ich okrádať i naďalej a ešte viac. Oni sa však tvária pokojne a radi vymenia svoju hrdosť za dočasný pohodlný život.
Nezobudia sa ani vtedy, keď im bude muezín bliakať nad hlavami a oni v pokoji budú 5x denne biť hlavou o podlahu. Už nebudú pandúri, ale mimovládkari budú bdieť, aby si každá Slovenka, Slovák splnil svoju psiu povinnosť, slúžil svojmu moslimskému pánovi, prenechal mu svoje bydlo, svoju ženu i deti.
Už je neskoro, už to zvrátiť nejde. Je zbytočné sa vôbec tým zaťažovať. Riešiť sa to malo ihneď, keď vojna medzi generáciami začala, keď sa začala vytrácať spolupatričnosť a úcta človeka ku človeku. Tie deti sme vychovávali my, my sme zodpovední za to, čo sa deje a čo príde.
Prečo by tam robili farebnú jar amíci?
Veď túto novú poľskú vládu iniciovali oni, aby som bola presná, koordináciu mala na starosti Viky Nuland.
Poľsko predsa žiada, aby na jeho území boli americké jadrové zbrane a stála vojenská prítomnosť amer.vojsk, zatiaľ sa sľúbili iba Briti.
Netreba zabúdať na minulosť, Poliaci sa svojej úlohy vodcu regiónu nestriasli, oni chcú vládnuť v našej oblasti a využijú k tomu všetko dostupné. Amíci im to zaručili. Treba pozerať hlbšie, aby to človek pochopil. Táto vláda nie je zárukou mieru a pokoja v regióne ....... táto vláda je štvavá vláda a to vymedzovanie voči EÚ, je vlastne iba vymedzovanie voči Nemecku, ale nie voči EÚ ako takej, pretože Poliaci z členstva v EÚ majú len výhody.
1939 to nie je oblbovanie, to je fakt a nevyvrátiteľné dôkazy ..... Poľsko uzatvorilo s Nemeckom Zmluvu o priateľstve a pomoci ešte v roku 1934 a dokonca i Zmluvu o napadnutí ZSSR.
Kto financoval celý vzostup Adlíka Hitlerovie k moci, kto financoval celú vojenskú mašinériu vtedajšieho Nemecka? Výkvet demokracie u.s.a.
Taliansko, Veľká Británia, Francúzsko i Nemecko podpísali oriteľ nad neveľkou krajinou zvanou Československo 30.9.1938, svojbytnú krajinu jednoducho vymazali z atlasov .....
A kedy bol ten Ribbentrop-Molotov?
Kto obohnal Československo ostnatým drátom? Nebuďte, labuď ..... Sovieti nemali nič iné na robotu, len stavať ostnaté dráty okolo Československa. Sovieti na hraniciach nepatrolovali, oni nestrieľali .... a keď chcel človek opustiť krajinu, mal sa vykúpiť a odísť i taká možnosť tu bola.
68, škoda, že sa nepíše, koľko tu zahynulo sov.vojakov a len pre výčiny nejakých slaboduchých, zaujímavé, že sa za nás Západ nepostavil.
Stavajú terminály, lenže i odberatelia musia mať terminály na príjem, vyvážať môžu, ale najskôr musia ten predražený odpad niekomu nanútiť.
Už teraz sa im hompáľajú plné tankery s nepredajnou ropou, Mex.záliv je plný, stačí jedna zápalka ....Studne majú životnosť max 2 roky, Ameriku zmenia na mesačnú krajinu. Len do toho! Treba začať splácať dlhy a okrem zbraní a vojen iné nevedia vyviezť.
Vystúpenie Británie z EÚ je šaškáreň a nič viac. Briti by vystúpením stratili kontrolu nad pevninskou časťou a to nechcú a nemôžu si dovoliť. Celá tá šaškáreň je úplne o niečom inom a nie o vystúpenie Británie z EÚ .....
Referendum žiadať môžte, ale je Vám to na nič a na houby.
Slovensko nemá žiadny priemysel, znárodňovať cudzí majetok bez boja by nešlo. Slovensko je zadĺžená krajina bez potravinovej dostatočnosti. Slovensko by nedokázalo nakŕmiť vlastných občanov .....Slovensko nemá vlastnú armádu ...... Slovensko nemá elitu schopnú spravovať krajinu pre blaho jej občanov .....
A z toho spolku slaboduchých zvaného nato nemôžte, postarali by sa o ukrajinský scenár a či balkánsky.
Slovensko je plné nadšencov západnej zahnívajúcej demokracie a anglosaskej podrobenosti.
Treba počkať, chalifát je na obzore a pokiaľ by nie, ten spolok sa rozpadne skôr či neskôr vlastným pričinením.
súdruženko .... Kim je feudálna bábka, ktorá je dosadená a keby to usa nechcelo, tak by tam nebol. Lukašenko je farizej a s Putinom nemá absolútne nič spoločné.
Hochštapleri sú akurát tak Obama, Kerry a či Merkelová, Hollande, Tusk, Juncker ..... ľudia bez vlastného názoru, škodiaci vlastným národom, radšej opatrne voľ slová, zdá sa, že nemáš ani základný prehľad o udalostiach. Dôležité, že sa vyjadríš a či to vesmírni ľudia pošepkali? Už si vymietol komín?
alsik ++ neďakujete, keď môžem, rada pomôžem, hoci len nejakými informáciami.
Už mňa to štve, ako vykrádajú krajiny a títo naši trubirohovia tomu ešte tlieskajú a tancujú ako diví kanci ..... stále platí - mládež tys nositeľkou rána ..... ak nemôžeš zničiť krajinu, znič jej deti, rozpadne sa i sama.
Odporúčame