1939 a čo má pakt Ribbentrop-Molotov s fašizmom? V Nemecku vládol nacizmus..... Radšej keby ste rozobrali Mníchov 38!
Sovieti konali, aby získali čas. Bol to posledný pakt a Sovieti potrebovali získať čas, aby oddelimitovali voj.priemysel za Ural, oni si boli veľmi dobre vedomí situácie a že celý ten humbuk je len o napadnutí ich krajiny.
Rusi nás počas celých 40 rokov trvania nášho "nerozborného priateľstva" nikdy do žiadnej vojny a či vojnového konfliktu nezatiahli, nikdy nás nevystavili žiadnemu vážnemu ohrozeniu.
Tak čo stále točíte o sprostostiach typu Ribbentrop-Molotov? Ste tak nevzdelaný a či len zamrznutý?


