Heretique, príspevok zmizol. Mala som najvyšší stupeň utajenia, chodila som na jednanie i s ruským ministrom.
Neboli ste tu, videli ste nejaké dokumenty,priamo podpísané Štrougalom, ale veď išlo o útlm a nie o rušenie, pán Heretique, to je veľký rozdiel a Štrougal odišiel preto, že vedel, kam do smeruje a chcel si uchovať aspoň trocha čistý štít.
Od 86 začali výmeny na najvyšších miestach vo všetkých výrobných podnikoch, dostávali sa tem kecálisti, čo mávali straníckymi knižkami a plné ústa žvástov a ľudia im ešte tlieskali. Ktorí kradli, šmelili a potápali celé fabriky.


