každým rokom rastie, to sa však nehovorí .... ani o tom, že mnohí, čo pracujú cez Agentúry dočasného .... odpracujú 5-8 mesiacov v roku a ten zostatok sa na ÚP neprihlásia ..... písať môžu, ale klamú!
Zamestnanosť rastie, asi takým spôsobom, 1 zamestnanecké miesto pre dvoch, príklad: fyzioterapeutka pracuje týždeň a týždeň má voľno, lebo ten týždeň pracuje druhá a tá, čo má voľno pracuje v Pizzérii ....tak to prácou s plnohodnotným pracovno-právnym vzťahom nazvať nemožno.
Infláciu vystriedala cenová stabilita, bum-bác .....sme v eurozóne .....a asi nechodíte nakupovať, inak by ste také niečo nemohli tvrdiť.
Slovenským zamestnancom rastú mzdy? Prosím Vás a ktorým? Otvorte oči a vyčistite si uši, zoberte pero a papier a iďte medzi ľudí ...... len sa pozrite na články o priemernej mesačnej mzde, každý iná cifra ani to sa nedokážu zjednotiť!
Lepší výber daní, keby tomu tak bolo, tak už by nemal byť schodkový ŠR, ale on je ..... Kde sú peniaze z BÚ? Prečo si brali zase 1 mld úver?


