cato, ty odborník na Baťu .... prečo Číňania skupujú nemecké firmy, skús to ísť vysvetliť Nemcom, aby sa držali toho Baťovského .....
A o Cháveza si ty neutieraj mastný zob!
cato, ty odborník na Baťu .... prečo Číňania skupujú nemecké firmy, skús to ísť vysvetliť Nemcom, aby sa držali toho Baťovského .....
A o Cháveza si ty neutieraj mastný zob!
Nemusia helfnúť, stačí, keď im zabránia vo vývoze kapitálu z Ruska a je vystarané. Tak to robia všetky vyspelé západné krajiny ..... to si ešte manuál nepočul?
Rusi majú rezervy? No, nevídané, však Rusko bolo podľa niektorých tuto tu už zbankrotované .....Siluanov je ten, čo má robiť kroky, tak nech sa nezbavuje zodpovednosti.
A ešte poniektorým, najviac na nízku cenu ropy dopláca Brazília, tá Brazília, kde sa objavila i záhadne-nezáhadná Zika a Venezuela a pokiaľ budú Saudi nakupovať zbrane a viesť nekonečné vojny, tak sa zrútia a asi o to ide, však majetky majú monarchovia uschované v Londýnskej City. A čo na to Citigroup?
A čo americkí bridličiari? Už im končia "prázdniny" hedgové fondy budú účtovať .....
Nízka cena vyhovuje len Číne, pretože pokes v nákupe ropy zaznamený nebol, práve naopak a tak je to i u nerastov, ktoré Čína potrebuje stále viac. Pekne sa nám to preskupuje .....
tvoje ....čudujete sa, však treba stále prísun nových orgánov a o peniazoch ani nehovoriac ..... Sú to strigy, neraďte to do ženského rodu, veď aj tie slepice by sa búrili, keby vedeli, aké plemeno k nim priraďujete.
Hillary berie menej ako jej Billy a to i od monarchov z Blízkeho východu, ba dokonca i od ukrajinských oligarchov .....
tane, drahá, kto tie vojny rozpútava?
Ocapila si sa na Danielu a tá sa pýtala správne, voláš po mieri? Tak chystaj vojnu!
Ak si dobre spomínam, tak po prevrate, kedy sa Kaddáfi dostal k moci a vyhnal v roku 1970 všetky americké a britské vojská, tak v Líbyi nastal čas obrody a prosperity. Je pravdou, že Kaddáfi občas vyslal expedičné formácie do blízkeho okolia, ale na území Líbye bol kľud až do 1986, kedy USA bombardovali Líbyu, zámienka Lockerbie. Dokonca sa na staré kolená, keď zmäkol vzdal sa i ZHN a urobil chybu. V 2011 zaplatil za to vlastným životom a Líbya je dodnes rozvrátenou krajinou bez perspektívy.
Hussein, ten bol iný, mal amerických poradcov a rád sa hral na dobyvateľa, ale i tak v Iraku si žili ľudia celkom slušne a v pokoji do roku 2003 a to ten diktátor posielal i finančné dary do amerického mesta Detroit.
Pepermit, akési to máte domotané!
Ale ste sa rozbehli, Chelemendik, niekto mňa už s Vami spájal. Vraj k Vám chodím na rozumy, ale čítajúc riadky Vášho blogu, sme v mnohom odlišní.
V niečom sa zhodujeme, Rusko nemožno zničiť z vonku, Rusko možno zničiť iba z vnútra a to sa i deje.
Banderovcov treba nechať vyhniť, boj by dlhý a stál by to veľa ľudských životov, čo si Rusko dnes dovoliť nemôže, pokles ruského obyvateľstva počas tranformácie bol značný.
Prečo by malo Rusko bombiť Turecko a Istanbul zvlášť? Byzantínci by sa v hrobe obracali ..... rozpad Turecka už začal a pokiaľ Turci potiahnu na Sýriu, dôjde k voj.prevratu. Už sa nechal počuť nejaký ten generál a či plukovník, že Turecko v prípade útoku na Sýriu utrpí vysoké a nenahraditeľné straty. Recep nech začne strihať meter.
O okupácii Pobaltia kričia amíci, pretože tak môžu tlačiť na Kongres, aby stále prihadzoval peniaze na ich márnotratnosť, veď vojensko-priemyselná mašinéria je nenažraná. A všetky média, sluhovia a trolovia to dookola papagájujú.
Pupuššš, tak sa obráť na exkancelára Kohla ..... a ani s tým Kanzelaktom nemáš pravdu.
Pupuššš .... už ti nič nehovorí názov Veľkopoľsko?
Už si zabudol, ako sa správali Poliaci voči Nemcom pred II.svetovou, veď sever Poľska bolo nemecky hovoriace územie, viď Kaliningradská oblasť ....Už si zabudol, že Poliaci svojim občanom zrušili ešte pred podpisom v Mníchove občianstvo? .... Ešte nevyschol atrament na zradnej Mníchovskej dohode a už išiel z Varšavy befel do Prahy, aby vypratala územie a následne sem vtiahli poľské tanky.
A čo naši Gorali, skús si nájsť záznamy sčítacích komisárov, aké neprávnosti na nich boli páchané zo strany Poliakov. Alebo skús, čo stvárali v oblastiach dnešnej Ukrajiny, aké násilnosti páchali na tam žijúcich Rusoch.
Alebo si nájdi správu pracovníčky MČK, v akých podmienkach držali ruských vojakov a akú genocídu na nich páchali.
Dzeržinskij, Brzezinskij ..... toť výkvet poľskej elity!
Keďže si voličom Most-hydiny, tak o Maďarsku pomlčím, kydy Žitný ostrov poznám, voči Orbánovi nemám nič, prezieravý politik so šťastím, lenže on nie je večný.
Vďaka za veľmi hodnotný a prínosný blog. Uložím si ho.
Źivot a zdravie sa stali tovarom, veľmi výnosným biznisom .... Mnohí tvrdia, že ľudské dožitie, vek sa predlžuje aj vďaka pokroku, ale kvalitu takého dožitia už nik nehodnotí.
Slovenské zdravotníctvo ani nemožno nazvať zdravotníctvom, ale experimentálnou dieľňou so zdravím Slovákov platené americkým think tankom.
Pre mňa najväčšou osobnosťou bol a zostane MUDr. Vladimír Koza, ktorý ako prvý v Československu transplantoval kostnú dreň a jeho posledný rozhovor z júna 2012 mám hlboko v pamäti. Liečil nielen telo, ale i dušu. Krátko na to zomrel, česť jeho pamiatke, bol to nielen lekár, ale najmä človek, dnes vzácnosť nad vzácnosti.
Kremeľ telefóny nedvíha a ani nemôže je to predsa stavba. Vladimír Putin nie je šéfom Kremľa, on iba v priestoroch Kremľa úraduje. Kremeľ má svojho správcu, nech skúsi Recept tam alebo skúsi najbližšiu lekáreň, chcelo by to Guttalax .....
domino, Vandák nemal oprávenie na takú živnosť/podnikanie ..... Vandák mal oprávnenie iba na maloobchodnú činnosť, nemohol vymáhať pohľadávky. Takže celé to je podvod až to kričí.
1. To nebol sused, ale Matovičov dohodár - šofér
2. Matovič nepriznal, že mu dal milión, ale potvrdil, že z dohodnutých 122 miliónov, mu kupujúci zaplatil 121 miliónov a kupujúci zdokladoval, že časť peňazí zaplatil Matovičovi z toho milióna na ruku a to asi 385 tisíc a potom roku 2009 5.000 € t.j. asi 153 tisíc ....
3. Podľa zápisu na DÚ firmu Matovič predal Vandákovi v júni a už v auguste DÚ eviduje, že Matovič od Kúpno-predajnej zmluvy odstúpil, najskôr to ohlásil telefonicky a potom písomne a pritom kupujúci dokladuje, že aj po avízovanom odstúpení od Zmluvy ešte zaplatil na ruku Matovičovi 5.000 € z toho dlžného 1 milióna ......
4. Matovič sa potreboval zbaviť účt.dokladov, pretože mal zaplatiť na daniach 2,5 mil. nezaplatil, potom 2,1 milióna, zase nezaplatil, nakoniec mal zaplatiť nejaké drobné i tie mu boli potom, čo zasadol do Parlamentu zmazané!
5. Matovič je veľkohubý hochštapler, krivák na pohľadanie .....Kupujúci Vandák pre Matoviča pracoval ako šofér rozvozu.
Klik, tak preto sa sústredia na destabilizáciu Ruska a už začali, ruská prokuratúra obmedzila internet .....tie nálety na Putina, bez dôkazov ho štvú až to hraničí s hystériou.
Irán si dáva platiť eurami už dávno, to nie je nová správa, ale niekto to tak chce.
Stoltenberg obvinil Rusko, že blokuje NATO priestor v Sýrii, dokonca chcú vyhlásiť nad Sýriou bezletovú zónu. V pobaltských krajinách idú navyšovať počty vojakov i techniky, žiadajú Kongres o dodatočné miliardy.
V Moldavsku sa schyľuje ku krvavému stretu, demoštranti vnikli do Parlamentu, vykázali všetkých zahr.novinárov.
Na Donbase začali opäť zintenzívňovať boje, sťahujú sa tam bojovníci Daeša a tí bojujú za peniaze, neopúšťajú bojisko.
Nebola by som si taká istá, že nejakú lumpáreň nemajú naplánovanú a majú veľmi naponáhlo.
A čo Mierová zmluva, zabudol si .... Nemecko je stále vo vojne .....
Ja Vaše nadšenie nezdieľam.
Spojenie Orbána a Kaczynskeho pre nás neveští nič dobré. Už si nás raz rozobrali .....Kaczynski je naviac šialene protiruský a ťahá na územie Poľska americkú armádu alebo NATO, ako komu vyhovuje, aj tak je to jedno a to isté.
Na čo sem Kaczynski ťahá tie vojská? To nie je znakom nejakej nezávislosti ......A naviac, keď akože Slovensko sa postavilo proti kvôtam, tak bolo napádané, ale k poľskému odmietaniu migrantov sa nik nevyjadroval.
Uvedomte si jedno, toto je cielená destabilizácia Nemecka a tým celej Európy, keď padne pod ťarchou Nemecko, padneme s ním.
Poľsko čaká ako sup, to už tu bolo.
Mejdany, prosím Vás, keby chceli niečo zorganizovať tak udrú a nie takéto divadlo. Tam sa kuknite, čo sa deje v Moldavsku, to je mejdan a nie to, čo sa deje v Poľsku. Nepodarená komédia.
Viem, že ste veľmi háklivý na tému Čína, ale nie všetko je tak, ako sa píše ....
Číňania nie sú schopní vyrobiť oceľ v takej kvalite, ako to dokážeme my, to priznal i čín.premiér, takže asi toľko, čo vyvezú ich nekvalitnej, toľko dovezú tej kvalitnej. Nielen zo Západu, ale i z Ruska. A dokonca dovoz budú navyšovať, nakoľko sa chystajú vyrábať nejaké nové lokomotívy alebo také voľačo.
Preto mňa neprekvapuje ich nákupná horúčka nemeckých firiem. To bude zrejme súvisieť i s preskupovaním moci, Čína sa stáva novým svetovým centrom a ja len tŕpnem, čo to prinesie.
H2O +++ asi tak, nakoniec sa to obráti proti Ficovi. Takto im prekazil rakúsky a či nemecký raj, to však nepriznajú, že vlastne nikdy min. 80% z nich opustiť svoju zabehnutá koľaj nechceli, v tom Rakúsku a či Nemecku by sa museli inak obracať .....
Odporúčame