Ľudia sú nepoučiteľní!
Desaťtisíce Venezuelčanov sa bude navracať späť do svojich plechových búd na okraj mesta, bez prístupu k nezávadnej pitnej vode, bez elektriky .....
Zadarmo už študovať nebudú a tí, čo vyštudovali v rámci Chávezovej školskej kampane "vzdelanie pre všetkých" to dnes odopreli nasledovníkom. Školské obedy zadarmo, zabudnite!
Bezplatné zdravotníctvo - zabudnite! Opäť budete zomierať na tbc a maláriu a opäť budete otročiť, ako pred 12-timi rokmi.
Veľmi skoro Venezuelčania zabudli odkiaľ mnohí vzišli, ale čo bude nasledovať, bude veľmi kruté. Kto chce kam, nech ide, veľa šťastia!


