lavok +++ krátke a výstižné!
Ty prísmŕdač, takí, ako ty sú zodpovední, za toto, čo sa deje a bude diať, týmto to iste len začína!
Aha, takže skutočnú akčnosť, čo som písala, už sa bude volať po nových silách z USA, po navyšovaní rozpočtu Nato a po väčšej kontrole ľudí, totalita nastupuje ..... gulagy sa nám budú zdať ako pioniersky tábor, oproti tomu, čo nám chystajú.
Tak rázne vyhlásil úžerník, nech sa dá vypchať!
repres .... však ešte len ich sem napochoduje .... ešte zopár takýchto akcií a už sa bude volať po vojenskej pomoci USA a navyšovaní nielen počtu vojakov, ale najmä financií pre Nato.
Asi ašpiranti Lekárskych fakúlt so zameraním na patológiu ....
archivar, veď sa už zobuďte!
KTO vedie Radu OSN pre ľudské práva? ......človek pochádzajúci z najbrutálnejšieho, tmárskeho moslimského prostredia .....náhoda a či zámer?
Ja sa prikláňam, že zámer a to s výsmechom priamo ľuďom do očí. Alebo možno i varovanie, týmto smerom sa bude svet uberať, pripravte sa!
Taká tragédia, toľko zbytočne zmarených životov, tí, čo toto majú na svedomí by mali byť konečne potrestaní!
Zaujímavé, tak taký výhodný cieľ, ako kapela na pódiu a tej sa ani vlások neskriví, ale zabíjaú ľudí priamo v sále.
Som rada, že sa im nič nestalo, ale kladiem si otázku, prečo Američania neškodovali, prečo iba obyčajní Parížania sa stali terčom.
Rozsievajú strach, chaos zámerne .....Je mi ľúto obetí, je mi ľúto ich príbuzných, je mi ľúto toho, čo je naplánované a ešte len príde, toto je iba začiatok!
Tak oni sú v šoku, bas.tar.di ......Oni to spôsobili, oni to naplánovali, oni sú zodpovední a ľudia by ich mali volať na zodpovednosť, nie šíriť nenávisť voči moslimom, tí sú len ich nástrojom, aby z Európy spravili strelnicu a zároveň väznicu pre vlastné obyvateľstvo.
Čakajú, že ľudia budú volať po väčšej ochrane a to im vyhovuje, takto ich budú môcť lepšie kontrolovať, pretože tie masy moslimov rozlezených po Európe, kontrolovať nemožno, ale vlastné obyvateľstvo áno.
Nech ich z toho šoku porazí, tá krv nevinných obetí na ich paprčiach sa nedá zotrieť, životy nejde vrátiť, je ich dielo, oni sú vinní!
Regulus, máš pravdu, o tom by sme mohli viesť nekonečné dišputy ..... ale ako vždy klameš, alebo si neznalý.
Rusi dlh splatili do posledného centa a to neplatili najmä z dôvodu, že milí Amíci klamali a fakturovali si veci, ktoré ani nedodali, alebo boli im vrátené a neodčítané, po urgeniach si navyšovali úroky atď, atď ..... a na to existujú doklady už od čias Stalina, ktorý im množstvo dodaného materiálu vrátil, lebo bol nepoužiteľný!
Taktiež o tonách zlata, ktoré si Amíci dali dopraviť angl.loďou i napriek varovaniu Kremľa, že je to nedobrý nápad a loď bola potopená, tak nech si ho hľadajú na dne oceánu.
O ruskom hospodárstve nik netvrdí, že je výkvet a či prosperujúce, je to dobiehajúca ekonomika a vždy ňou bude, pokiaľ si doma nespraví poriadok s vlastnými potkanmi, ktorí Rusko vykrádajú jedna radosť. Ale i tak nie je zaručené, že Rusko nenapadná tá zbojnícka cháska, ako tomu bolo vždy, keď Rusko začalo hospodársky rásť.
tvojesvedomie +++ to chcete od nich príliš, hamujte, tam až ich chápanie nesiaha! Ešte ich vystrašíte .....
Nič iné Kyjevu ani nezostáva, nedokázal splatiť eurobondy vo výške 250 mil. a rajtingovka znížila Ukrajine rajting na úroveň D - default. A to ani v septembri nesplatili 500 mil. dlh. Medzinárodní veritelia už korigovali predpovede ohľadne rastu ukr.ekonomiky (to už som písala pred dvoma mesiacmi), ale Forbes to vydal až dnes ....
Hoci Porošenko oznámil s veľkou pompou, že ekonomika bola naštartované, tak nezamestnanosť neustále rastie, hodnota hrivny klesá, mzdy padajú a veritelia strácajú trpezlivosť, tak to vyrieši USA a vyberie si daň za pomoc v podobe, že Ukrajincov sa budú zabíjať medzi sebou a v lepšom prípade, ak ešte prejdú hranice smerom na Moskvu .....
skorpion +++ takto vás nepoznám a Glváč má modrú knižku, tuším mal zvýšený cholesterol ....veď to poznáte, dietko z lepšej rodiny.
Achernar ....v miestnôstke by mal byť vešiačik, ak nie je, mala by tam byť nádržka za misou, ak nie je tak potom zavesiť na kľučku, v prípade malej spoločenskej je to obtiažne, ale dá sa to zvládnuť a ešte lepšie nechať kabelku na mieste a odísť vykonať potrebu bez nej, pokiaľ sa netreba prepudrovať a či netreba iné veci, tie však môžu byť v menšej taštičke a odísť iba s tou menšou taštičkou ......
Neviem, čo na to mary, ale ja by som to riešila asi tak.
Fanfan a aj ste si pozreli, kto to vypracoval? Hodnovené správy priam z pera Petry Prochádzkovej, tá by bola možno objekívnejšia, ako tieto dve Ukrajinky.
Terakota +++ pre niektorých ťažké otázky pri ich ťažkopádnom pochope ....
Brehy +++ tak poeticky ...o čom žblnkotáš?
Odporúčame