Všetci sme trocha nespravodlivý, keď za zlo označujeme USA, pretože to zlo v arabskom svete bolo prítomné oveľa skôr, než USA vstúpili na scénu. A naviac nemožno hovoriť USA, pretože sa jedná o určitú skupinu americkej elity a netreba zabúdať ani na isté kruhy v našom teritóriu, tie majú na stvorení teroristov svoj nezanedbateľný podiel, nielenže ich neeliminovali, ešte ich aj podprovali a chránili. Jedná sa o Moslimské bratstvo ....propagandista tmárskeho islámu, soldateska, ktorá chce za pomoci džihádu pretvoriť arabský svet, dnes však jej predstavitelia hovoria o celosvetovom džiháde. CIA ho využíva už od 54, kedy zavraždili egypt.premiéra.
Západ a USA použili Moslimské bratstvo v 79 proti afgan.vláde za výdatnej pomoci Saudov a Usáma bin Ládina. Taktiež na Balkáne, Kaukaze ....Moslimské bratstvo v Sýrii páchalo teroristické útoky 78/82 a bolo zo Sýrie vyhnané.
Prítomnosť Rusov v Sýrii je oprávnená aj kvôli Čečensku, kde napáchalo MB veľa škôd, média slúžia Západu ...takže tak


