A Igorko bzučí a bzučí, ono to tak býva, tí, čo majú špinu za ušami, namiesto, aby si ju vyčistili, poukážu na inú špinu, lebo to dôverne poznajú. Drží sa hesla, keď som špinavý ja, môžeš byť i ty! A ktože vlastní 10% Bzziku?
A Igorko bzučí a bzučí, ono to tak býva, tí, čo majú špinu za ušami, namiesto, aby si ju vyčistili, poukážu na inú špinu, lebo to dôverne poznajú. Drží sa hesla, keď som špinavý ja, môžeš byť i ty! A ktože vlastní 10% Bzziku?
Nie je to až také prekvapenie vzhľadom k nebývalej aktivite Pekingu v angažovanosti v zahranično-politickej oblasti, ale významnú úlohu tu hrá i čínsky ekonomický rast. Veď na Taiwane vládnu čínske investície a najmä krátkozraká americká politika v Juhočínskom mori.
Tak, ako amíci tieto čínsko-taiwanské vzťahy rozvŕzali, treba si spomenúť na 3 roky jednaní vedené gen. Marshallom medzi Mao-Cetungom a Čankajšekom, alebo boj o kreslo v RB OSN, ktoré do roku 1971 ovládli potomkovia Čankajšeka a USA sa jednoznačne postavila proti Pekingu, hoci boli prehlasované a v 1971 kreslo pripadlo Pekingu. Tak dnes ako Čína, tak i Taiwan majú záujem o sporné ostrovy v Juhočínskom mori.
Biznis je biznis a dnes má Čína navrh, takže Taiwan sa rád k Číne pridá.
Ona tá studená vojna bola občas i horúca. Viete, oni tí Číňania sa držia hesla, je jedno, či je mačka čierna a či biela, hlavne, že chytá myši a to myslím hovorí za všetko, čo Čína dnes podniká .....
Tí okupanti tu budú na ochranu takých, ako je Kiska a jemu podobní. Majú obavy, že si Slováci spomenú na svoje odbojné dejiny .....
Ale tiež musia čo najrýchlejšie zabezpečiť ochranu novým osadníkom našej krajiny, ono sa to v tichosti už deje, ale to im nestačí. Stačí si spomenúť na aktivity Hillary Clinton, akú starosť mala o našich osadníkov, ale tí sa akosi rýchle nerozmnožovali, tak treba tomu pomôcť iným spôsobom.
Potrebujú také vlny, ako útočia v Rakúsku a či Nemecku. Potrebujú urýchlene Európu vyľudniť a zapratať týmito nádejnými spasiteľmi.
Vlastizradcovia to je slabé slovo, sú to zapredanci a ničitelia vlastného národa.
Nie náhodou tu má UNHCR styčný úrad, nie náhodou bankár z Wall Street Peter Sutherland rieši otázku urýchlenej migrácie, všetko to je naprojektované a nik im to kaziť nebude, nie ešte nejaký bezvýznamný národ, kdesi v strede Európy.
Že tá Anna Freud to trafila .....a verte, že Bill Gates vôbec múdry nie je, je to jeden z najodpornejších ľudí na svete, ale je len vyvolený .....
repres +++ správna pripomienka, je to potvora ten náš Kanaďan .....
fugedi, ale Vy ste ten socialistický realizmus nezažili, veď ste od detstva v mekke demokracie a prosperity, ale verte, že tá kefa na tvár je lepšia ako desať plastických chirurgov.
Rusko nie je ani na love ani nie je zahnané do kúta. Ak je pravdou, že VVP vyznamenal Avrahama Ben Elazara známeho skôr ako Henry Kissinger najvyšším št.ruským vyznamenaním, tak možno skonštatovať, že Rusko plní iba to, čo má ........veľa vecí, ktoré sa nám javia tak, ako sa javia, sú v reále úplne iné. Ľudia sú zaťahovaní do boja, ktorý je vlastne namierený len proti nim.
Takže agenda výmeny pôvodného obyvateľstva za akýsi hybrid s IQ 90 so svetlohnedou kožou úspešne napreduje a mozgovymývanie sa bude iba stupňovať.
V Nemecku vypočítali, pokiaľ prijmú 1,5 mil imigrantov a bol by to konečný stav, tak ročne potrebujú 42 miliárd, to je tá istá suma, ktorú Nemci vydávajú v rámci pomoci nezamestnaným, nemeckým ľuďom.
Takže až po 5-tich rokoch by sa mala začať preukazovať prospešnosť tejto akcie a to rastom o 0,2-0,3 %, nie je to do smiechu, ale zasmiala som sa ....... To sa budú tí novoprišelci taký dlhý čas vzdelávať a či len klimaticky prispôsobovať?
Takéto konštrukty môžu vešať na nos, takým, čo seno žerú a pomyjami zapíjajú v podobe prihlúplej bruselskej agendy. Veď je to do neba volajúca kobolovina, čo tu prezentujú tí tajtrlíci z Bruselu.
Regulus, koľko ruských športovcov potrestali? Na základe nezrovnalostí, ktoré nedokázali ani špecifikovať trestajú a to je podľa teba v poriadku?
O tom, že vylúčili talianskeho lekára, alebo amerického trénera doživotne a mnohých iných, sa ani do médii akosi nedostane, to nepíšeš, ale na základe nejakého kanadsko-nemeckého pamfletu sa rozhorčuješ.
Vieš, koľko čínskych, kórejských športovcov neprešlo doping.skúškou a prečo sa o tom nepíše? Prečo sa nerobia tam vo veľkom kontroly?
Veď u teba to nie je nič nové, zaujatý, naverbovaný pisálek, čo možno od teba čakať, iba špinavostí kopec. Vytešuj sa, je to nefér, zneužívajú každú príležitosť, aby ničili povesť ľudí, čo sa im nehodia do krámu, presne ako tí slovenskí hokejoví odbojári.
5xp ....nehrajte sa na 2v1 psychoša .....ste vedľa! Som emotívny človek, v žiadnom prípade však nie som egocentrička, fanúšikov som si užila aj na dva životy, netúžim už po potlesku a spriaznené duše mám v blízkosti, ja som spokojný a pokojný človek.
beaver, zúrivosť? Ale kdeže, milý bobrík, ja som bola v pohode, keď som to písala a pobavili mňa tie Tatranove dumy .... Mýlite sa i v prvom prípade.
Asi sa ide ženiť a nemal na obrúčky, tak si požičal, však píšu, že kúpna sila Slovákov je vyššie, ako Čechov, tak treba pripísať do štatistiky.
tesa, ste naivný .....tých zopár akože káuz, čo média rozpitvávajú, nesvedčí, že v tých krajinách funguje demokracia, iste, nájde sa tam zopár sudcov, čo im ide o spravodlivosť a poriadok, ale to sú skôr výnimky, ako pravidlo.
Švajčiarsko je územie vyvolené a nedotknuteľné a až taká demokracia tam nepanuje, skôr sú tí ľudia z tých referend už unavení a obťažujú ich a to je asi aj zmyslom.
fugedi +++ trocha nadľahčené, ale rýmuje sa to, nepíšete básničky?
iveta, čo ste rozum potratili? Také čudelo Vás nemôže vytočiť, mnohí sme tým prešli, ignorujem ju, ale bolo to ráno na prednej strane "Debaty" tak som klikla a môjtybože, skoro mňa vystrelo .....idem si tú komunikáciu prečítať, to musí byť skvost v podaní dámy menom ani neviem, toľko aliasov má.
Predýchajte to a povzneste sa, netreba ustupovať!
Minulý týždeň bol M.Schulz na návšteve v Aténach a Tsiprasa karhal za to, že neodmínovali pozemnú spojnicu do Turecka, aby mohli imigranti tade bezpečne prechádzať a nemuseli absolvovať vodnú cestu.
Toho odporného človeka z Bruselu nezaujímalo Grécko a či ochrana EÚ, ale bezpečný prechod imigrantov z Turecka do EÚ ......takže nieže si Gréci a či Taliani neplnia povinnosti pri ochrane, oni to majú z Bruselu zakázané!
Kosovo je srbské územie a Srbsko v UNESCO je. Naviac tí albánski barbari tam poničili všetky pamiatky, aby zahladili stopy po pôvodných majiteľoch - Srboch. Mali by byť príkladne potrestaní, zničili i objekty chránené UNESCO .........
stoik ....drístač obecný a uveď konkrétny prípad?
WADA má zastúpenia priamo v Rusku, má tam svoje laboratória i tím .....WADA je organizácia, ktorej odmietajú hradiť príspevky USA, tak Taliansko i Ukrajina.
Takže kto chyboval? V prvom rade WADA a jej zástupcovia, lebo žiadny konkrétny lapsus v prípade ruských altétiek a atlétov neuviedli. Iba predostierajú podozrenia.
Ale dnes sa to hodí, zaujímavé aké načasovanie ....minulý rok sa tomu venovala nemecká ARD a hneď bol zostavený tím vyšetrovateľov - 2 Kanaďania a 1 Nemec. O Kanade je známe, že je nastrčenou rukou USA a o Nemecku to ani netreba rozoberať, to je územie americké v Nemecku. Prečo tím vyšetrovateľov nebol zostavený zo zástupcov iných krajín? Pretože toto je jasná objednávka ......
Nebudem tu rozpisovať, koľko športovcov z Ázie je na zozname, tým sa nik nezaoberá, Kórejčani, Číňania .....treba poukázať na tých, čo sa nám nehodia. Fraška ako vyšitá.
Odporúčame