A akúže má víziu a či stratégiu rozvoja slov.hokeja ten Handzuš a spol.?
A akúže má víziu a či stratégiu rozvoja slov.hokeja ten Handzuš a spol.?
Šport je šport. Nie sú len víťazi, musia byť aj porazení. Už dlhý čas sa hokej trápi a nedá sa to napraviť zo dňa na deň, čo sa zanedbávalo roky. Takže, nezúfať a makať, mládenci!
kontroverza, na nikoho nepoukazujte! Viete vôbec, aké výdavky má taká matka na dve študujúce deti? Viete s akými problémami sa musí potýkať a veľakrát vyťahovať drobáky zo šporkasy, aby mala na tie rožky a mlieko? Čo všetko musí taká matka obetovať? Keď dieťa ochorie, prebdené noci, ráno do práce, počítať či ešte bude na lieky ........a keď dieťa doštuduje a začne pracovať, je jeho morálnou povinnosťou, aby matke ponúklo pomoc v podobe, čo i len symbolického príspevku na domácnosť.
janina, nenapísala nič, čoby odporovalo dobrým mravom.
Byť matkou je v prvom rade zodpovednosť a obeta a nie výsada. Existujú i matky, čo ráno napečú čerstvý chlieb, upečú bábovku, pripravia raňajky i desiatu. A zvládajú i tú dennú rutinu i nečakané výkvy.
A čo je na tom, že si pýtajú za jedlo? Im tiež nik nedáva zadarmo, pokiaľ potomok pracuje, prečo by nemal prispievať na domácnosť je jej súčasťou. Keď sa osamostatní bude musieť všetko hradiť iba zo svojho, nech si zvyká, veď to nie je až taká položka.
Sme rôzni ľudia i matky sú rôzne .....dieťa nepotrebuje dve matky, ale otca i matku, aby malo vzor z oboch strán, takže ste dve ženy a to sa vám nezdá, že to dieťa, čo si tak partnerka želá, nebude mať to najdôležitejšie pre jeho zdravý vývin?
Píšete o matkách, ktoré nemilujú, zaznávajú a nechránia svoje dieťa, dokonca by ste ich chceli trestať, lenže vy ste ešte nenarodené dieťa ochudobnili o to najdôležitejšie, o jeho otca - spolustvoriteľa. Skôr než niekoho odsúdite, tak začnite od seba ....
O menších krajinách Južnej a Strednej Ameriky toho veľa v našich končinách nevieme, vďaka za priblíženie.
I keď Bolívia nie je až tak malou krajinou, hlavne je neposlušnou krajinou a tak média nejavia záujem, ale ekonomicky je na tom celkom slušne, hoci prešla zložitým a devastačným procesom a to ostatné ste napísali. Evo Morales je niečo ako bol Hugo Chavez vo Venezuele, dal nádej státisícom zotročeným ľuďom na lepší život s tým, že krajina je ich a nik im rozkazovať, ako majú žiť nebude.
Janopalo ...nebuďte taký prísny, ešte je mladá, hľadá sa a hľadá si i miesto pod slnkom. Neviem, ako to chodí v tej brandži, ale asi Di Caprio je méta, kto ju dosiahne, má asi o najbližšie roky postarané, nevedno ....buďte žičlivý a nehľadajte iba chyby, svet je hneď farebnejší, keď ho vidíme so všetkými jeho nedostatkami.
Taká mladá, pekná a ešte aj talentovaná, dokonca už si podmanila i svet, skvelá kombinácia, nech jej to vydrží, veľa šťastia!
Neodpustím si, nie som znalkyňa, ale nepáčia sa mi tie fotky, bez života, také zombie .....
Vytvorili do roku 2012 nové pracovné miesta a koľkože už prišlo z toho počtu novoprijatých o zamestnanie? To Reuters neuviedol, to sa nehodí?
Však to poznáme, aj teraz si znížili štatisticky nezamestanosť pod 5%, lebo nikde inde už kreatívne upravovať štatistiku nemohli a pri zamestnanaosti to ide jedna radosť.
Bridlicová ťažba je zabiják, znehodnocuje spodné vody, vyvoláva minizemetrasenia .... ničí planétu a jej obyvateľov.
Keď strieľali v parížskej radakcii Charlie Hebdo, človeka pri správach o tej tragédii zamrazilo a vyvolalo smútok a súcit.
Dnes tí, čo túto tragédiu prežili sa vysmievajú z inej, v počte nevinných obetí násobnej, vysmievajú sa z obetí, ktoré nikoho nenapdli, neublížili, nezomiešňovali a predsa im možno niekto siahol na život, tak človek cíti iba odpor voči takýmto kreatúram, súcit pominul a vystriedal ho pocit hnusu ......
Pokrútená morálka, prekrútená etika, to je ten bájny Západ, faloš a pretvárka, parazitizmus na slabších a kynoženie slabých, výsmech trpiacim, s tým sa normálny človek nedokáže nikdy stotožniť ......Nebola som a nie som Charlie!
luki ++ a od tejto autorky možno čakať aj niečo iné?
Ragaňa ++ majú, však Angele ponúkli na výstavbu 200 mešít a nie na obživu a vzdelávanie, ale na ich teroristické dúpäta.
Povedal tajomník a minister povedal, že musia oklieštiť výdavkovú časť a to sociálne výdavky, takže Nemci môžu začať uťahovať opasky a ešte príde i k znižovnaniu miezd a môžme sa vytešovať, už nebude taký priepastný rozdiel medzi mzdou Slováka a Nemca ......spejeme do ritkároviec a návratu niet!
Toľko kecov po kope, ako od majstírovej ekonómky, je to bohapusté táranie a zbytočná strata času to čítať.
U tohto pomýleného človeka mňa ani takýto blog neprekvapuje, skôr by mňa prekvapil opak, keby situácia rozumel a ju aj správne vyhodnotil.
Najskôr mňa to pobavilo, ale uvedomujúc si skutočnosť, že takto pomýlených je mnoho ľudí, mňa zamrazil.
Len taký dovetok, Rusi v bankrote boli vďaka domácim zapredancom, ktorý ochotne na úplatu pomáhali aplikácii neoliberalizmu Miltona Friedmana, ktorú v Rusku zaviedli do praxe odborníci z Harvardu na čele so Sachsom. Inak toto isté sa stalo i v ČSFR. Nakoniec M.Friedman priznal, že sa mýlil a takéto ekonomické pokusy Američania aplikovali v štátoch Južnej Amerike po stáročia.....systémom pokus-omyl ....
Tí opovrhovaní komunisti dokázali zabezpečiť ľuďom energetickú sebestačnosť, boli sme tranzitnou krajinou a prinášlo to do št.kasy nemalé peniaze, dokonca elektr.energiu sme kedysi vyvážali, postavili ropovod i plynovod. Títo demokrati to nedokázali ani len udržať, všetko rozbili, ľudí ohorozili, okradli ešte i o vodu, prostú pitnú vodu.
Keď stavali Jamal z poloostrova Jamal, cez Bielorusko, Poľsko do Nemecka, tak Slovensku Rusi navrhli, aby si spravilo prípojku, lenže chyba lávky, Slovensko záujem nemalo alebo peniaze nemalo, nemá a mať nebude. Tak teraz to Nemecko využilo a stane sa tranzitom pre všetky svoje kolónie ...
Rusov plne chápem, že chcú obísť Ukrajinu, je to nestabilné územie a naviac Ukrajina rozpredáva energ.sústavu, ale že to vrcholovým slovenským predstaviteľom nedošlo, tak to svedčí iba o ich neschopnosti, teraz nech nekňučia, oni dostali krajinu tam, kde je a pritakávači sa môžu opäť radovať, ako sme s Rusmi vypiekli, môžme voziť bridlicový
Eyrinka, to nerobte! Škoda, sliny, šetrite, ten nás ešte doženie do iných kalvárií.
troller ...píšeš .... čo z nás robí ľudí a neposúva nás na úroveň nomádov z púšte .... no tí nomádi z púšte sa sem vo veľkom hrnú, akosi si zabudol, dvakrát meraj a raz rež, mudrc!
My ich neohrozujeme, ale oni nás, valia sa ako zmyslov zbavení a bez zábran, sú schopní si cestu aj násilím vydobyť, tak sleduj, je toho na youtube dosť. My sme ich nezvali, oni sa sem vnucujú, daj adresu a pošlem ti zo dve rómske rodiny, môžeš sa starať.
Odporúčame